Handel choinkami - pomysł na biznes?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Handel choinkami - pomysł na biznes?

Post autor: alik »

Co uważacie? Bo myślę nad założeniem biznesu - stoiska z choinkami światecznymi. Plantator https://www.choinki.pl/ pomaga w takiej działalności od A do Z (znalezienie placu/ stoiska, wyposażenie w choinki, przygotowanie kampanie reklamowej, przygotowanie punktu: ogrodzenie, schronienie dla pracowników, oświetlenie, banery reklamowe, wyposażenie etc.). Co sądzicie o takim pomyśle na działalność? Ma potencjał?
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Handel choinkami - pomysł na biznes?

Post autor: Weronika »

Ja zdecydowanie bardziej wolę sztuczne niż żywe choinki. W zeszłym roku zamówiłam sobie takie drzewko na stronie http://happenings.pl/choinki-na-boze-narodzenie. Mają tam naprawdę bardzo ładne choinki na boże narodzenie, więc w wolnej chwili polecam się rozejrzeć.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Handel choinkami - pomysł na biznes?

Post autor: rudaa »

Według mnie tak, jest to dobra opcja na biznes. Jak chcesz coś takiego sprzedawać, może warto postawić na ogrodniczy sklep? W każdym bądź razie ważna jest też reklama, która trafi do wielu osób. W tym wypadku może sprawdzić się drukarnia internetowa drukarnia CUDDRUK która oferuje szeroki wachlarza usług. Możesz u nich zamówić plakaty, wizytówki czy ulotki. Działają od 30 lat, także zdecydowanie świadczą wysokiej jakości usługi.
ODPOWIEDZ