Integracja w pracy

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Integracja w pracy

Post autor: milla27 »

Nasz szef powiedział nam, że w maju zrobi imprezę integracyjną. Wypoczynek ma być połączony z aktywnością fizyczną. Organizatorem ma być https://adrenalinaclub.pl/. Nie znam ich, dlatego chcę was zapytać, czy braliście udział w ich imprezach? Jak się bawiliście?
kiślowa

Re: Integracja w pracy

Post autor: kiślowa »

milla27 pisze: ↑17 lut 2020, 3:39 Nasz szef powiedział nam, że w maju zrobi imprezę integracyjną. Wypoczynek ma być połączony z aktywnością fizyczną. Organizatorem ma być https://adrenalinaclub.pl/. Nie znam ich, dlatego chcę was zapytać, czy braliście udział w ich imprezach? Jak się bawiliście?
super pomysł moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Integracja w pracy

Post autor: venduin »

Dużo jest ciekawych pomysłów, ale ważne jest żeby dbać o dobre relacje między pracownikami. Gdzieś czytałem artykuł na ten temat bodajże w serwisie http://bizpoland.pl/ dlatego jeżeli prowadzicie własny biznes to musicie wiedzieć, że pozytywne relacje między pracownikami przekładają się na ogólny sukces.
Mangą98

Re: Integracja w pracy

Post autor: Mangą98 »

venduin pisze: ↑23 cze 2021, 8:47 Dużo jest ciekawych pomysłów, ale ważne jest żeby dbać o dobre relacje między pracownikami. Gdzieś czytałem artykuł na ten temat bodajże w serwisie http://bizpoland.pl/ dlatego jeżeli prowadzicie własny biznes to musicie wiedzieć, że pozytywne relacje między pracownikami przekładają się na ogólny sukces.
No i potwierdzam w 100%. Ludzie musza się znać, ufac sobie i czuc więź, która pozwala im spólnie działać i się wspierać - to daje efekty.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 152
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Integracja w pracy

Post autor: caryca »

Dla mnie najlepszą imprezą integracyjną na jakiej byłam to były warsztaty kulinarne. Jak dla mnie świetne było to wspólne gotowanie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ a akurat trafiłam na swoją ulubioną kuchnię włoską więc z przyjemnością spróbowałam swoich sił i dowiedziałam się na jej temat nieco więcej
Ureś

Re: Integracja w pracy

Post autor: Ureś »

No to jeżeli szukacie w takim razie konkretnych wskazówek odnośnie tego jak poprawic wydajność pracy i współpracy swoich pracowników, co nie zawsze wygląda odpowiednio to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam również do sprawdzenia wskazówki przygotowane przez https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... egracyjne/ gdzie dowiecie się więcej odnośnie "22 ćwiczenia integracyjne idealne na czas po pandemii" U nas naprawdę daje to świetne efekty, jest więcej śmiechu i jednak luzu a to w codziennej dość ciężkiej pracy jest kluczowe. Pozdrawiam i oby również u Was przyniosły kompletne zmiany (oczywiście na lepsze)!
ODPOWIEDZ