jakie studia

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
wstążeczka
Posty: 34
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:55

jakie studia

Post autor: wstążeczka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 79,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 39
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:23

Re: jakie studia

Post autor: Tamka »

Mam pytanie odnośnie tego akademika, w którym są super mikroapartamenty dla studentów Wrocław - czy z tej lokalizacji (Ołbin) jest dogodny dojazd na Politechnikę?
Moja siostra planuje studiować we Wrocławiu, a nie bardzo znamy to miasto. Planujemy zarezerwować tam noclegi dla niej, bo oferują super standard,
a cena jest naprawdę konkurencyjna w odniesieniu do super warunków w tych mikroapartamentach. Podpowiedzcie, jak wygląda kwestia transportu?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 74
Rejestracja: 25 maja 2019, 7:56

Re: jakie studia

Post autor: kasiunia »

Nasz syn rozpoczyna już niebawem studia techniczne we Wrocławiu.W związku z tym musieliśmy załatwić wiele ważnych spraw.Jedną z najważniejszych było oczywiście zakwaterowanie ale z tym poradziliśmy sobie dość szybko.Wśród spraw do załatwienia było też konto studenckie.Tutaj mieliśmy mały problem z powodu nadmiaru ofert.Wybraliśmy w końcu konto optymalne w bnp paribas. Zresztą mogliśmy sobie w internecie porównać konta z różnych banków.
Awatar użytkownika
yataa
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2019, 18:43

Re: jakie studia

Post autor: yataa »

To zależy czym się interesujecie :) ja na przykład od zawsze chciałam zostać pielęgniarką dlatego zapisałam się na ten kierunek do Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Zaczynam teraz 3 rok i jak tylko obronie licencjat na pewno będę kontynuować naukę na studiach II stopnia ( na tej samej uczelni oczywiście).
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: jakie studia

Post autor: rudaa »

Ja właśnie też myślałam nad studiami informatycznymi. Ostatnio znalazłam kraków studia najlepsze na wszib.edu.pl. Tam oferują bardzo dobre kierunki, która bardzo się przydadzą w przyszłości. Można u nich studiować stacjonarnie lub niestacjonarnie. Mój kierunek widziałam, że trwa 7 semestrów. Także, fajnie. Będę mogła odpowiednio się do zawodu przygotować.
Awatar użytkownika
marija80
Posty: 74
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:47

Re: jakie studia

Post autor: marija80 »

yataa ja też studiuje na MUMie z tą tylko róznicą, że ja postawiłam na fizjoterapie. Uczelnia rzeczywiście bardzo spoko. Nauki jest sporo ale to akurat dobrze, przynajmniej później w pracy zawodowej nie będzie problemu :)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: jakie studia

Post autor: Weronika »

A czy oprócz studiów robicie jeszcze coś dodatkowo, aby zadbać o własny rozwój? Może na przykład uczycie się języków obcych? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/, że szkoła językowa Profi Lingua oferuje sporo różnych kurów językowych, na różnych poziomach zaawansowania ;) Jak sądzicie, warto się u nich na jakiś taki kurs zapisać?

walther lgu
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Re: jakie studia

Post autor: Monik87 »

Najważniejsze to wybrać takie studia, które faktycznie będą dla Was wsparciem w rozwoju kariery. Myślę, że ciekawą opcją może być skorzystanie z możliwości, jakie dzisiaj stwarzają uczelnie w stylu CKPiRB. Tam jesteście w stanie wybierać spośród bardzo szerokiej oferty różnego rodzaju kierunków, więc o jakość nauczania możecie być spokojni.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: jakie studia

Post autor: serena »

Monik87 pisze: ↑12 lut 2020, 10:18 Najważniejsze to wybrać takie studia, które faktycznie będą dla Was wsparciem w rozwoju kariery.
Trafne spostrzeżenie. Warto sobie zaplanować ścieżkę kariery i po kolei dążyć do swoich celów. Ja się cały czas dokształcam. Obecnie zapisałam się na studia mba warszawa ma prestiżową uczelnię z tym kierunkiem https://studia-mba.pl/. Wiele osób chwaliło te studia.
Awatar użytkownika
Cyyrilia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:33
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: jakie studia

Post autor: Cyyrilia »

Na pewno chcesz od razu porywać się na studia? Może najpierw poszukaj jakichś kursów albo szkoleń? Są różne studium, które mają fajne propozycje http://polishschool.com.pl/
Płock modatotu.pl
Miśka Wolska

Re: jakie studia

Post autor: Miśka Wolska »

Zarządzanie projektami to świetna sprawa, moja branża: https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html. Tyle że ja w Warszawie. Rodzice mi doradzili ten kierunek studiów, bo ja w sumie nie wiedziałam co chcę wybrać, trochę mnie ciekawiła informatyka, ale na informatyce duża konkurencja

skórki na przeglądarkę mozilla firefox
Tośka

Re: jakie studia

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem studia każdy powinien wybrać zgodnie z własnymi predyspozycjami. Co innego uczelnia. Tutaj zdecydowanie polecam Warszawską Wyższą Szkołę Humanistyczną https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/. Sama zdecydowałam się na dziennikarstwo. Teraz robię tam specjalizację dziennikarstwo radiowo-telewizyjne.
riża

Re: jakie studia

Post autor: riża »

w moim wypadku są to studia medyczne a dokładnie fizjoterapia :) cieszę się na samą myśl pracy z pacjentem :) jeśli też o tym myślicie i chcecie studiować w Warszawie to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną :) fajne zajęcia, super ludzie, doświadczeni wykładowcy, jest dużo teorii ale zajęć praktycznych tez nie brakuje:)
ODPOWIEDZ