Myślicie o emeryturze?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
maśka

Myślicie o emeryturze?

Post autor: maśka »

Witajcie, jak u Was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Ja zastanawiam się nad ofertą prudential https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc macie może takie ubezpieczenie? albo jakieś inne? W jaki sposób zabezpieczacie środki finansowe na przyszłość?
kaśka

Re: Myślicie o emeryturze?

Post autor: kaśka »

Szczerze mówiąc ja myślę o emeryturze coraz częściej. Miałam dylemat czy pozostać w ppk nawet ale trochę poczytałam, dotarłam do takich https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ obliczeń i przekonałam sie do tego programu, liczę więc na dodatkową kasę na emeryturze
zuzićka

Re: Myślicie o emeryturze?

Post autor: zuzićka »

Ja staram się odkładać co miesiąc jakąś określoną kwotę ale o emeryturze raczej jeszcze nie myślę. Teraz skupiam się na tym, by jak najlepiej zarządzać swoim budżetem i powiem Wam, ze w tym bardzo pomaga mi aplikacja Provema https://www.facebook.com/provema. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć lepszą kontrolę nad tym ile i na co wydają. Narzędzie jest proste w obsłudze a do tego ma wiele przydatnych funkcji :)
ODPOWIEDZ