Niemiecki na Śląsku?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Jadźka

Niemiecki na Śląsku?

Post autor: Jadźka »

Mam szansę na pracę marzeń, ale muszę szybko podszkolić język niemiecki. Wiecie gdzie mogę się teraz zapisać na jakiś kurs niemieckiego najlepiej w Katowicach, albo gdzieś w pobliżu? Znam już trochę ten język, ale za słabo na potrzeby tego etatu :(
Może znacie dobrego lektora?
Awatar użytkownika
Tikabum
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:18

Re: Niemiecki na Śląsku?

Post autor: Tikabum »

Teraz, jak szaleje pandemia koronawirusa to właściwie jesteś skazana na kurs niemieckiego online czyli masz do wyboru szkoły w całej Polsce :)
Przypadkiem jednak znam dobrą stacjonarną szkołę niemieckiego z Katowic, nazywa się Structura i teraz też prowadzą zdalne nauczanie, jak wszyscy.
Jak chcesz podszkolić szybko język to staraj się u nich o indywidualne lekcje - dają taką możliwość, a co do cen, nie wiem, ale może gdzieś są na ich stronie https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Niemiecki na Śląsku?

Post autor: Weronika »

A czy ktoś z Was robił sobie może kurs języka niemieckiego w szkole językowej ProfiLingua? Ja ostatnio widziałam jej ofertę na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki i stwierdziłam, że jest ona całkiem atrakcyjna :). Jak sądzicie, czy warto się tam zapisać?
ODPOWIEDZ