niespodziankowy wyjazd

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

niespodziankowy wyjazd

Post autor: Hybrina »

mam w planach zrobić mojemu partnerowi taki wyjazd niespodziankę, dlatego zastanawiam sie nad dobrym noclegiem bo chce wyjechać do Krakowa. Z tego co udało mi się ustalić to tutaj https://redcarpethostel.pl/cennik , mają bardzo fajne pokoje i w wiele miejsc jest blisko. A według was gdzie najlepiej sie zatrzymać?
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: niespodziankowy wyjazd

Post autor: Manga98 »

Genialną miejscówką an niespodziankowy wyjazd jest też Czorsztyn i nocleg w https://www.podwulkanem.pl/. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie musicie nadrobić! Gwarantuję Wam,że się zakochacie :) Ja jeżdżę tam regularnie - zazwyczaj w wakacje na tydzień, a jeśli nie mogę na tak długo to zawsze staram się chociaz wygospodarowac weekend. Nigdzie tak nie odpoczywam jak tam:)
Awatar użytkownika
DariuszKowalski
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:19

Re: niespodziankowy wyjazd

Post autor: DariuszKowalski »

zobacz sobie noclegi legnica wydaje mi się, że mogą być naprawdę fajną bazą wypadową na cały dolny śląsk.
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: niespodziankowy wyjazd

Post autor: kivi »

Właśnie też mam w planach organizację wyjazdu "niespodzianki". Tylko jeszcze dokładnie nie wiem, gdzie... Póki co cały czas się inspiruje na stronie https://www.wakacjezdzieckiem.pl/ . W końcu będą to wakacje z dziećmi, także trzeba sobie wszystko dobrze przemyśleć.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: niespodziankowy wyjazd

Post autor: billy »

Bardzo dużo podróżujemy, choć najwięcej po Europie. Zawsze też staramy się odpowiednio przygotować - choć jak wiadomo nie wszystkie sytuacje jesteśmy w stanie przewidzieć. Zawsze na nasze wojaże zabieramy z sobą odpowiednio przygotowana apteczkę podróżną. Musi sie tam bezwzględnie znaleźć octenisept spray , znamy ten środek od ponad roku i nie raz już nam pomógł w trudnych sytuacjach.
ODPOWIEDZ