Nietypowa impreza integracyjna

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
alik
Posty: 94
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:52

Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: alik »

Witam,
Z moim przełożonym planujemy organizację imprezy integracyjnej na jakieś 20 - 25 osób. Miałam kilka pomysłów ale Szef wyraźnie powiedział, że chciałby, żeby to było coś "wow", co pracownicy super zapamiętają. Nie bardzo wiem, co można by tu zaproponować więc może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z pomocy fachowej firmy typu https://adrenalinaclub.pl/ ? Albo może Wy macie jakieś koncepcje na takie wypad integracyjny? Czekam na pomysły!
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: eleonor34 »

Jeśli jest dobre towarzystwo to impreza wypali wszędzie. Fajnym lokalem we Wrocławiu jest Glamour. Organizują różne imprezy okolicznościowe, wesele ,integracyjne, sa świetnie przygotowani na każdą ewentualność.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: kozi44 »

Jeśli chodzi o organizację imprezy integracyjnej, polecam wam zajrzeć do oferty tej firmy https://rentatent.com.pl/oferta/duze-ev ... -plenerze/ i sprawdzić jakiego rodzaju namioty bankietowe mają na wynajem. Moim zdaniem na prawdę warto jest sprawdzić tę ofertę, ponieważ organizacja takiego przyjęcia w plenerze to świetne rozwiązanie
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: paczaj »

Na takiej imprezie integracyjnej powinniście zadbać o różnorodność alkoholi, tak aby każdy miał do picia to co lubi. Tutaj https://www.wolepiwo.pl/ możecie poczytać o piwach, jakie są teraz popularne i jakie warto zamówić, to dobry portal który sam często czytam.

guz na jelicie objawy
Awatar użytkownika
mirunek
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2020, 23:42

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: mirunek »

U nas muszę przyznać, że faktycznie była nietypowa impreza integracyjna. Bo szef zaprosił nas do klubu Rasputin https://rasputinclub.pl/ . Szczerze to jeszcze nigdy nie byłem w takim miejscu, ale nie ukrywam że bardzo mi przypadło do gustu. W końcu widok atrakcyjnych i młodych tancerek zrobił na mnie największe wrażenie :)

spectrum rozwoju
Klaudiaś123

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: Klaudiaś123 »

Myślę że dobrym pomysłem na imprezę firmową niekonwencjonalną jest rzucanie siekierą https://imprezy-firmowe.biz/pl/imprezy-firmowe-krakow/
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: Weronika »

Ogólnie bardzo fajne, nietypowe imprezy integracyjne o różnych scenariuszach organizuje w Sosnówce k. Karpacza Dwór Korona Karkonoszy. Z ofertą tego miejsca w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/team,building/0,,0,1. Polecam ;)
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 178
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: Nietypowa impreza integracyjna

Post autor: stokrotka »

Dla mnie najlepszą, w sumie nietypową imprezą integracyjną na jakiej ostatnio byłam są te warsztaty kulinarne https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ ale nie tylko mi się tam bardzo podobało bo każdy był zachwycony i ten kto gotuje i tacy co wcale nie wchodzą do kuchni
ODPOWIEDZ