Obróbka blachy

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:02

Obróbka blachy

Post autor: heniutek »

W jaki sposób najczęściej wykonuje się obróbki blachy? U nas w firmie bardzo intensywnie użytkowana jest zaginarka do blachy. Wiem, że bardzo popularne są także giętarki i maszyny do perforowania blach.
Awatar użytkownika
Arathorn
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:27

Re: Obróbka blachy

Post autor: Arathorn »

Poszukaj opinii w necie na temat tego. Jestem pewny, że w ten sposób coś wywnioskujesz.
Najpiękniejsza ze wszystkich tajemnic: być geniuszem i tylko samemu o tym wiedzieć.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 128
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Obróbka blachy

Post autor: gadka »

Jak chcesz znać firmę która bez najmniejszych problemów poradzi sobie z obróbką metali to polecam Ci sie zainteresowac ofertą jaką przedstawia firma http://impressmetal.pl/kontakt.php Znajdziesz tutaj prawdziwych profesjonalistów którzy z pewnością dadzą sobie z wszystkim radę.
Awatar użytkownika
paczaj
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:32

Re: Obróbka blachy

Post autor: paczaj »

Często, chcąc profesjonalnie obrobić metal należy zaopatrzyć się w maszyny wykonywane na zamówienie (jedną z firm, której wykonanie takowej można zlecić jest http://staltechnika.pl/uslugi/ - ma spore doświadczenie w wykonywaniu maszyn według indywidualnego projektu).
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Obróbka blachy

Post autor: Manga98 »

:)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Obróbka blachy

Post autor: Kamilla36 »

A przydają się może takie usługi, jak cięcie laserowe ? Co myślicie? Jakie macie doświadczenie w tym temacie?
dediś

Re: Obróbka blachy

Post autor: dediś »

Jak szukasz firmy która wykonuje cięcie laserowe oraz gięcie blachy na zamówienie to z pewnością oferta firmy jaką jest http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ powinna cię szczerze zainteresowac. Ceny są bardzo atrakcyjne więc nie powinies czuc się naciągnięty w żadnym bądź razie. Polecam się rozejrzec na ich stronie.
Gdzie kupić kraty

Re: Obróbka blachy

Post autor: Gdzie kupić kraty »

Firma Staco Polska oferuje szeroki zakres wysokiej jakości krat pomostowych i stopni schodów produkowanych ze stali zwykłej i nierdzewnej oraz aluminium. Kraty wciskane mają wiele zastosowań. Wykorzystuje się je do podestów, schodów, balustrad, fasad, sufitów, osłon przeciwsłonecznych a także jako element dekoracyjny. Polecam serdecznie
mek

Re: Obróbka blachy

Post autor: mek »

Sam proces nie interesuje nas aż tak bardzo, jak gotowy produkt. Korzystając z usług firmy Polmet z Tarnowskich Gór wiemy, że mamy gwarancje jakości. Blachy od nich pasują nam pod każdym względem, nie chodzi tu jedynie o ich wymiary i gatunek stali, ale także o wykończenie. Ogólnie ta firma realizuje nasze zamówienia terminowo, w dobrej cenie, więc nie mamy żadnego powodu do narzekania. To doświadczona firma, łatwo można nawiązać z nimi kontakt i współpracę, szczerze ich polecam.
nótella

Re: Obróbka blachy

Post autor: nótella »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowa ... -elewacji/
ODPOWIEDZ