pierwsza praca za granicą

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Filip1980
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2022, 3:04

pierwsza praca za granicą

Post autor: Filip1980 »

Hej, mieliście okazję pracować za granicą? Mnie dość trudno jest znaleźć jakąś sensowną posadę tutaj w Polsce i dodatkowo wiem, że jak wyjadę to pewnie zarobię więcej w krótszym czasie. Interesuje mnie przede wszystkim praca w Holandii, bo tam moi znajomi jeździli. Chcielibyście podzielić się swoimi doświadczeniami? Byłoby mi raźniej, dzięki z góry ;)
pocieszką

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: pocieszką »

Na pewno nie warto ryzykować i wyjeżdzać na własną rękę. Co agencja to agencja, tak jest bezpieczniej. Ze swojej strony polecić mogę MG SOLUTIONS. Jestem pewna, ze z ich pomocą znajdziecie odpowiednią pracę dla siebie.
aabborr

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: aabborr »

Tak naprawdę to ja jednak mimo wszystko chciałabym sprawdzić, jakie mamy opcje i co pod tym kątem ogarnąć. Kolejna sprawa, że portal o pracy też mi sporo daje, bo jak wiadomo, mam problem z informacją, co jest ważne w pracy, a co nie. Dlatego ja sama zerkam na to wszystko i niech się jakoś to podzieje. Co wy na to?
zentor

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: zentor »

Myślę, że wielu może zainteresować współpraca z firmą https://mesoworks.com/ . Oni aktualnie poszukują wykonawców do swoich projektów w Belgii i Holandii z branży budowlanej. Praca na pewno atrakcyjnie cenowo, firma też zawsze opłaca faktury na czas, generalnie współpraca jest bez zarzutów
makuszka

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: makuszka »

Jeśli naszym celem jest wyjazd do Norwegii w celu zwiększenia zarobków, warto zajrzeć na stronę internetową https://zyciewnorwegii.pl/. Zawiera ona wiele informacji dotyczących codziennego życia Polaków przebywających w Norwegii. Serdecznie polecam odwiedzenie tego źródła informacji.
piatunio

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: piatunio »

Pierwsza poważna praca, wcale nie musi być bardzo stresująca - wystarczy spojrzeć na proces onboardingu https://gamfi.com/blog/welcome-week-7-d ... boardingu/ . To dziś w wielu firmach, dobrze prowadzony proces, który odbije się w przyszłości na samym pracowniku i jego zaangażowaniu, oczywiście bardzo pozytywnie. Jako pracodawca im więcej włożymy, tym więcej z tego potem wyciągniemy.
zawodnik

Re: pierwsza praca za granicą

Post autor: zawodnik »

Pierwszą lub kolejną pracę, znajdziemy szybko dzięki pomocy https://leasingteam.pl/ , to tu wiedzą jak znaleźć najlepszą pracę dla danego profilu pracownika. Często jako pracownik, określamy nasze preferencje i wysyłamy CV, na tej podstawie dobierana jest najlepsza oferta pracy, rynek pracy nadal jest dość chłonny, potrzebuje pracowników w wielu branżach i zawodach.
ODPOWIEDZ