Praca dla Rosjan w Polsce

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Damazy
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2019, 3:53

Praca dla Rosjan w Polsce

Post autor: Damazy »

Cześć, szukam sprawdzonej agencji pracy, z którą mógłbym podjąć współpracę w zakresie leasingu pracowniczego z obywatelami Rosji. Najlepiej żeby agencja mieściła się w centralnej Polsce, możecie mi kogoś polecić? Zawsze to lepiej mieć namiar na kogoś sprawdzonego.
Awatar użytkownika
Fryc
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:15

Re: Praca dla Rosjan w Polsce

Post autor: Fryc »

No pewnie, że lepiej :-) Myślę, że powinieneś sprawdzić agencję Manservice, oni chyba są z łodzi, bardzo dobrze mówią po rosyjsku ;-)
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Praca dla Rosjan w Polsce

Post autor: Weronika »

Z tego co się orientuję, to agencja pracy Poland Workforce, której oferta jest dostępna na stronie https://polandworkforce.com/, pomaga zarówno Polakom w znalezieniu pracy za granicą, jak i obcokrajowcom w znalezieniu pracy w Polsce. Jeśli więc szukacie takiego zatrudnienia, to sądzę, że warto byłoby się z nimi skontaktować ;)
Awatar użytkownika
pakosia
Posty: 72
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:49

Re: Praca dla Rosjan w Polsce

Post autor: pakosia »

Wiele ofert pracy dla Polaków i obcokrajowców znajdziecie tutaj GDANSK.GEOPRACA.pl . Jest tam wiele ciekawych propozycji. Myślę, że jeśli się tam dobrze rozejrzyjcie, to znajdziecie propozycje, na które warto odpowiedzieć. Filtr pozwala na znalezienie konkretnych ogłoszeń. Przy wielu macie podaną propozycje wynagrodzenie, co może okazać się niezwykle pomocne.
ODPOWIEDZ