Praca tokarza

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
zabiź

Praca tokarza

Post autor: zabiź »

Mam pytanie do osób pracujących w zawodzie tokarza. Jaki sklep dla tokarza online możecie polecić? Zależy mi na dobrej jakości częściach i narzędziach, a jednocześnie oczywiście, dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Praca tokarza

Post autor: Kamilla36 »

Badania z zakresy medycyny pracy są obowiązkowe, jeśli wraca się po jakiejś przerwie do pracy, jeśli było się na zwolnieniu lekarskim. Widzę, że trudno znaleźć Ci idealne miejsce, więc może polecę Ci https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/Tam mają też taką specjalizację, jak medycyna pracy.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Praca tokarza

Post autor: migrena »

ja znalażłam pracę w holandii mają najlepsza prace za granica wg mnie, rewelacyjne ceny i wysoka pensja przynajmniej :)
lużka

Re: Praca tokarza

Post autor: lużka »

Ja też ostatnio szukałam lekarza medycyny pracy, który byłby w stanie przyjąć mnie w zasadzie z dnia na dzień i z polecenia znajomej trafiłam do przychodni Medivita w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Super jest to, ze konsultacja odbyła się online więc nie musiałam nawet jechać do placówki :) sprawnie, bezproblemowo, w miłej atmosferze :)
Rawiołka

Re: Praca tokarza

Post autor: Rawiołka »

Wydaje mi się ze to jeden z bardziej cenionych zawodów za granica. Na https://praca.dojczland.info/ na pewno tacy fachowcy znajda bez problemu zatrudnienie i dobre warunki płacowe, wiele osób teraz wyjeżdża do pracy własnie do Niemiec. Tam zawsze mieli lepsze zarobki niż u nas.
ODPOWIEDZ