Praca za granicą?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
sebastian_98
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2021, 14:56

Praca za granicą?

Post autor: sebastian_98 »

Cześć! Kto z was miał szansę pracować za granicą? Ja biorę pod uwagę takie rozwiązanie i to w najbliższej przyszłości. Tym bardziej że teraz nie jest trudno znaleźć oferty i to w wielu krajach. Istnieją też agencje pracy za granicą i to wydaje mi się bardzo korzystne, bo tacy pośrednicy pomagają z transportem i zakwaterowaniem. Do jakiego kraju polecacie się wybrać?
ghhjh

Re: Praca za granicą?

Post autor: ghhjh »

VERITA HR poszukują pracowników z działu bankowości inwestycyjnej, dlatego postanowiłem skorzystać z opcji na ich stronie i poprzez formularz wysłałem zgłoszenie. Otrzymałem szybką odpowiedź, przez co kolejnym krokiem okazało się znalezienie pracy marzeń! Pozyskują ludzi do startupów , przez co miałem gwarancję dobrze płatnej fuchy. Okazało się to całkowicie odpowiadać moim wymogom a do tego spełniać wszystko, czego na ten moment było mi trzeba. Warto odwiedzić ich stronę, być może i Wy znajdziecie z ich pomocą nową pracę, tutaj w kraju!
ODPOWIEDZ