Produkcja słodyczy

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
tande
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Produkcja słodyczy

Post autor: tande »

Jak sądzicie, czy produkcja słodyczy to dobry biznes? Planuję wypuścić swoje batoniki fit i zaprojektować ich opakowania we współpracy z drukarnią fleksograficzną Biss: https://biss.com.pl/. Czy jestem w stanie przebić się z takim produktem na rynku?
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 21
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: karolka »

Kartony też Ci się na pewno przydadzą, chociażby do ich transportu. Zamów je najlepiej u firmy, która się specjalizuje w produkcji opakowań tekturowych. Wejdź na stronę https://www.amtkartony.pl/ i zapoznaj się z ofertą.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 141
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: rudaa »

W firmach produkcyjnych wiadomo, że korzysta się z różnych urządzeń. No, ale czy wiecie przykładowo, gdzie kupić do nich różne części? Ja słyszałam ostatnio o firmie https://www.bibusmenos.pl/oferta/mechat ... akuostaty/ . Tam nawet można kupić czujniki, sensory i joysticki.
Awatar użytkownika
FantomX
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:33

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: FantomX »

Dzisiaj takie rzeczy są bardzo popularne, więc jest duża szansa, że możesz się z tym przebić. Pamiętaj jednak, że najważniejsze to dobry biznesplan i inwestycja w odpowiedni sprzęt i systemy zarządzające. Nie wiem jak duża ma być Twoja firma, ale jeśli planujesz masową produkcję to przyda Ci się oferta biura projektów Salwis http://salwis.pl/monitoring-mediow-prod ... o-takiego/. Jest to system, który monitoruje zużycie mediów takich jak woda, gaz, czy prąd poprzez założone mierniki, tworzy odpowiednie raporty i pozwala ograniczyć awarie i przestoje maszyn oraz niepotrzebne koszty.
Błłażej

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: Błłażej »

Zacznij od biznesplanu. Porządnie sporządzony i przemyślany plan to podstawa sukcesu. Wiele osób go pomija, a później dziwi się, że tak szybko musi zakończyć swoją działalność. Produkcja to duża inwestycja. Trzeba zadbać o odpowiednią czystość powietrza w fabryce. U nas sprawdziły się filtry z węgla aktywnego http://www.zdpwa.com.pl/. Są wydajne i skuteczne. Nie boję się teraz żadnych kontroli.
oleńka987

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: oleńka987 »

Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że chcąc zacząć produkować słodycze należy spełnić szereg wymagań. Byłoby dobrze, gdybyś zdecydował się poczytać na ten temat. Sam, nie jestem z tego typu branży związaną, więc nie jestem w stanie niestety Ci pomóc.
___
meblini.pl
pawełek

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: pawełek »

Jeżeli chodzi o produkcję słodyczy, to moją ulubioną marką jest firma Odra. Posiada przepyszne słodycze, między innymi moje ulubione cukierki kamyki! Bardzo mi też smakuje ichniejsza opolanka którą naprawdę warto spróbować. Jeśli również posiadacie jakieś ulubione firmy lub jakieś słodycze, to podsyłajcie linki. Z chęcią je przejrzę.
gęnia

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: gęnia »

Nie da się nie zauważyć, że firmy związane z produkcją mają się całkiem nieźle, nawet teraz w trakcie pandemii. Wiadomo, ze do produkcji takich artykułów spożywczych jak słodycze niezbędne są odpowiednie surowce a te znajdziecie na pewno w ofercie firmy Oqema https://oqema.pl/. wysoka jakość, atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta.
aanyż

Re: Produkcja słodyczy

Post autor: aanyż »

Jeśli zajmujecie się produkcją słodyczy, to z pewnością musicie regularnie przeprowadzać audyty jakości. Warto też skorzystać z audytu systemu HACCP - korzystając w tym zakresie z oferty https://tbf.net.pl/uslugi/audyt-systemu-haccp otrzymacie później certyfikat, który potwierdzi zgodność wdrożonego systemu HACCP z wymaganiami polskiego i unijnego prawa żywnościowego.
ODPOWIEDZ