Produkowanie mebli

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Produkowanie mebli

Post autor: Hybrina »

Znajomy podpowiada mi , zebyśmy otowrzyli współny interes jakim jest produkcja mebli. Ja co prawda średnio się na tym znam ale wiem, ze on jest fachowcem. Znalazłam już nawet firmę https://volpato.pl/ , która ma dodatki do mebli, które byłyby nam niezbędne. Sadzicie, ze to dobry interes?
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Myszka »

Produkcja mebli z pewnością jest dobrym pomysłem na biznes. Warto pamiętać, że do produkcji tego typu towarów potrzebne będzie odpowiednie wyposażenie. Poza maszynami i urządzeniami na linii produkcyjnej warto wdrożyć systemy wspomagające produkcję. Bardzo dobrze dopasowane systemy projektuje i wdraża firma Salwis http://salwis.pl/scada-budowa-i-zastosowanie/ . Do każdego projektu podchodza indywidualnie co sprawia, że dobierają rozwiązania dopasowane do potrzeb firmy.
Awatar użytkownika
Manga98
Posty: 175
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:54

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Manga98 »

Warto, aby linie produkcyjne w fabryce mebli były dobrze zautomatyzowane -to pozwala na usprawnienie i przyspieszenie calej produkcji. Nikt się nie zna na tego typu rozwiązaniach tak dobrze jak https://cassioli.com.pl/ :) To firma z międzynarodowym doświadczeniem, która ma na swoim koncie masę zrealizowanych projektów. Taki standardowy system automatyki składa się z urządzeń realizujących produkcję i mechanizmów kontroli, np. czujników i rejestratorów - właśnie w efektywnym zaprojektowaniu takich rozwiązań pomaga Cassioli.
Awatar użytkownika
serena
Posty: 66
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:06

Re: Produkowanie mebli

Post autor: serena »

Jeżeli dobrze zaplanujecie poszczególne etapy, to biznes jak najbardziej powinien być dochodowy. Ludzie teraz na potęgę kupują mieszkania, a więc też je wyposażają. Warto już na samym początku planowania wziąć pod uwagę program do zarządzania produkcją https://www.system-smart.pl/oprogramowa ... agazynowy/. Pomaga w procesach produkcyjnych stałych oraz zleconych według wytycznych klientów. Można go również rozbudować o program magazynowy.
Doriśkaa

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Doriśkaa »

Hybrina pisze: ↑01 lip 2019, 16:59 Znajomy podpowiada mi , zebyśmy otowrzyli współny interes jakim jest produkcja mebli. Sadzicie, ze to dobry interes?
Teraz ludzie na potęgę remontują i kupują mieszkania, także kupcy na pewno się znajdą. Oczywiście trzeba tutaj zrobić dobry biznes plan. Myślę, że to dobra branża na rozpoczęcie własnego biznesu. Mojemu mężowi bardzo dobrze idzie produkcja i sprzedaż foteli. Mogę ci zostawić namiar na producenta stelaży metalowych http://www.prospermetal.pl/stelaze-metalowe. Jest bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Trzymam za was kciuki. W razie pytań pisz. Chętnie pomogę.
ryś752

Re: Produkowanie mebli

Post autor: ryś752 »

Jeśli zamierzasz zająć się produkcją mebli na poważnie, rozważ skorzystanie z oferty firmy https://vistorm.pl/pl - pomoże Ci we wdrożeniu rozwiązań zapewniających cyberbezpieczeństwo Twojej firmie. Skup się na rozwoju - prowadząc firmę naprawdę powinieneś się nim zająć.
pażka

Re: Produkowanie mebli

Post autor: pażka »

Moim zdaniem w tych trudnych czasach produkcja jest jednym z bezpieczniejszych kierunków, biznes ma szansę się rozwijać :) Na pewno warto zadbać o wysoką jakość oferowanych klientom produktów a do tego niezbędne są porządne surowce. Znajdziecie je w ofercie firmy OQEMA https://oqema.pl/. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta, korzystne warunki współpracy i profesjonalną obsługę.
presją

Re: Produkowanie mebli

Post autor: presją »

Jeśli chcesz się tym zająć to nie ma sprawy, ważne by w jakiś sposób dobrze wszystko obliczyć, przeanalizować zakup https://www.panrobot.com/ takich maszyn. Myślę, że kwestia odpowiednich kalkulacji i wasza linia produkcyjna będzie działać bez żadnych zarzutów. Trzymam za wasz rozwój mocno kciuki.
Mangą98

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Mangą98 »

Mój znajomy z branży eventowej, która zanotowała całkowitą klapę w okresie pandemii, przerzucił się na produkcję mebli na zamówienie - świetnie mu idzie - ma wiele zamówień - praktycznie czas oczekiwania u niego teraz to pół roku. Jak ktoś ma ku temu możliwości to polecam!
Więcek23

Re: Produkowanie mebli

Post autor: Więcek23 »

Jeśli produkujesz meble to będziesz potrzebować wsparcia w postaci dostawcy komponentów a najlepszym wyborem będzie ta firma https://www.gtv.com.pl/pl/ Mają wszystkie potrzebne akcesoria jak prowadnice, okucia czy systemy szuflad które pozwolą stworzyć idealny mebel dla klienta. Wszystko wysokiej jakości i wykonania więc to idealny partner biznesowy.
tar

Re: Produkowanie mebli

Post autor: tar »

Też zajmujemy się produkcją mebli, jest to biznes bardzo opłacalny, tylko trzeba wskoczyć w swoją niszę, znaleźć rynek na swoje produkty. My korzystamy z "surowych materiałów", które sami poddajemy obróbce, ale także z produktów półgotowych, np. drewnianych nóżek do mebli, które kupujemy zawsze od tego samego producenta - JAWOR POLSKA https://www.kije.com.pl/elementy-strugane z Mosiny. Ich produkty są wysokiej jakości, dobrze się prezentują, świetnie się nam sprawdzają, polecam serdecznie.
MegMegżżż

Re: Produkowanie mebli

Post autor: MegMegżżż »

Jeżeli jesteśmy w temacie produkcji mebli to polecam zapoznać się z oferta firmy, która jest dystrybutorem akcesoriów dla producentów mebli, stolarzy, renowatorów oraz osób prywatnych. Firma Rudex https://rudex.cze.pl/kontakt, dostarczy fronty meblowe, akcesoria meblowe oraz stosowane w meblach oświetlenie ledowe i halogenowe w tym fronty z płyty MDF lakierowanych, fornirowanych i foliowanych, okucia meblowe, zawiasy oraz uchwyty, a także akcesoria stosowane jako wyposażenie mebli kuchennych, mebli łazienkowych i mebli pokojowych.
bellaa

Re: Produkowanie mebli

Post autor: bellaa »

Grunt to wygląd i jakość, dlatego ważne jest to z czego takie meble powstają i jakie są do nich stosowane poszczególne elementy. Myślę, że jak chodzi o takie aspekty, jak hurtownia okuć meblowych , to warto byłoby tutaj postawić przykładowo na firmę Meblowania.pl - mają sprawdzone i naprawdę bardzo dobre artykuły.
ODPOWIEDZ