Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Mazeń

Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Mazeń »

Z jakiego programu korzystacie do fakturowania w swoich firmach? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i oczywiście gdzie takich rozwiązań szukać, liczę na konkretne podpowiedzi z Waszego doświadczenia. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że trochę podpowiedzi się nam pojawi!
ŁukaszRyk

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: ŁukaszRyk »

W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim skutecznego programu do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na RafSoft 2021 i który sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.
Hołek

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Hołek »

Ja mam właśnie program RafSoft 2021 Standard https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ z resztą z polecenia znajomej księgowej, zebyśmy także do naszej firmy go wprowadzili. Nie miałam problemu z odpaleniem tego prorgrmau wiec jeżeli ktoś nie wie jaki wybrać to warto sie skontaktować i go przetestować przez miesiąc za darmo.
Mazeń

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Mazeń »

Hołek pisze: ↑10 sie 2021, 11:36 Ja mam właśnie program RafSoft 2021 Standard https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ z resztą z polecenia znajomej księgowej, zebyśmy także do naszej firmy go wprowadzili. Nie miałam problemu z odpaleniem tego prorgrmau wiec jeżeli ktoś nie wie jaki wybrać to warto sie skontaktować i go przetestować przez miesiąc za darmo.
Trzeba będzie chyba tak jak piszecie go przetestować. Pozdrawiam i czekam jeszcze na propozycje!
Kriś

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Kriś »

W mojej opinii jak najbardziej warto poświęcić trochę więcej uwagi dla programu Faktura VAT 2021 STANDARD co do którego właśnie można się więcej dowiedzieć na https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i jestem zadowolony z podjętej decyzji. Przede wszystkim świetny poziom obsługi technicznej, rozbudowany zakres funkcjonalności i wygodne oraz szybkie fakturowanie. Dają takie możliwości, jak na przykład - Kasa i Przelewy, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, Obsługa JPK faktury, Drukowanie seryjne, cykliczne itd. Nie mam podstaw do narzekań!
Gamoń

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Gamoń »

Samych programów jest cala masa i ja jestem zdania, że tak naprawdę to zależy od naszych preferencji. W kwestii samych podatków ja zachęcam do przeczytania wpisu https://www.eit-centrum.waw.pl/vat-oss- ... nternecie/ gdyż warto wiedzieć jak podatek VAT OSS wpłynie na sprzedaż internetową.
EmilKiś

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: EmilKiś »

Również uważam, że warto postawić tutaj na program Faktura Vat 2021 od RafSoft i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże. Dlatego dalej korzystamy :)
Kaśka228

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Kaśka228 »

Szczególnie polecam program do wystawiania faktur od mega tech. Jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze. Na ich stronie można znaleźć informacje na temat różnych rodzajów faktur. Tutaj: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-rr-small-business/ jest wpis o fakturze rr.
Ącki

Re: Program do fakturowania online - jaki wybrać?

Post autor: Ącki »

W sumie z takimi kwestiami nigdy nie miałem problemów i dla mnie o wiele ważniejszą sprawą jest to aby wiedzieć co nieco więcej o podatkach i ulgach więc w takiej sytuacji staram się dokształcać. Bardzo spodobał mi się artykuł http://www.biznesplan.net.pl/ulga-br-ja ... korzystac/ w którym wyjaśniono czym jest ulga B+R oraz jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ