Remont mieszkania

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Remont mieszkania

Post autor: billy »

Mój znajomy robi remont mieszkania i mu pomagam. Znacie jakąś dobrą firmę, która profesjonalnie zajmuje się płytkami? Znaalzłem taki link https://cerdesign.pl/ i ich płytki od razu przypadły mi do gustu. Ktoś kupował tam i mógłby się odnieść?
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Remont mieszkania

Post autor: rudaa »

Przede mną też remont, ale to późną wiosną. Na razie szukam różnych porad i inspiracji, jak warto byłoby zaaranżować swoje mieszkanie. W internecie trafiła na kilka już ciekawych artykułów. W tym taki https://grupa-dom.pl/plytki-hiszpanskie ... wnetrzach/ , który opisuje płytki hiszpańskie.
Awatar użytkownika
jacek.sypki
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2020, 14:16

Re: Remont mieszkania

Post autor: jacek.sypki »

A czy ktoś z was ma w domu nmc listwy? Też planuję remont i planuję zakup tych produktów. Wygląda to tak: https://www.wmb.pl/pl/listwy-elastyczne-nmc-k-36. Chcemy zamontować ze względu na pęknięcia w salonie. Mimo, że co jakiś czas je szpachlujemy, to ciągle się pojawiają. Proszę o jakieś opinie na ten temat.
ODPOWIEDZ