Wdrażanie systemów jakości w pracy

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Cekinek
Posty: 33
Rejestracja: 19 lut 2019, 11:57

Wdrażanie systemów jakości w pracy

Post autor: Cekinek »

Zastanawiasz się gdzie znaleźć osobę zajmującą się wdrażaniem i doradztwem w sprawie systemu jakości 45001:2018? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź firmę http://www.adees.net/. To najlepsza firma jaką znam.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Wdrażanie systemów jakości w pracy

Post autor: Weronika »

A jakie systemy informatyczne wdrożyliście w Waszych firmach? U nas na przykład były to nowoczesne systemy SAP. Dodatkowo skorzystaliśmy z oferty na stronie https://hicron.com/pl/oferta/administra ... intenance/ i teraz firma Hicron pomaga nam w utrzymaniu tych systemów. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi, więc polecamy ;)
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 16
Rejestracja: 15 mar 2020, 11:23

Re: Wdrażanie systemów jakości w pracy

Post autor: tobiaszjablonski »

Jeśli chodzi i pomoc w sprawach IT i wsparcie IT to zdecydowanie polecam usługi firmy https://westpcs.pl/. Sam korzystam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony

różowe papierosy
maryś0302

Re: Wdrażanie systemów jakości w pracy

Post autor: maryś0302 »

No z tego, co się orientuję, to takie nowoczesne systemy sap grc oferuje między innymi firma https://vistorm.pl/pl/ , która na rynku działa już od wielu lat. Na ich stronie sami zresztą możecie się zapoznać z jej ofertą. Jak widać jest to firma z ogromnym doświadczeniem, więc możecie mieć do niej pełne zaufanie. Dbajcie o bezpieczeństwo firmy!
ODPOWIEDZ