Weekend w Krakowie

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Weekend w Krakowie

Post autor: Hybrina »

Zastanawiam się nad weekendowym wypadem do Krakowa. teraz pogody coraz ładniejsze więc warto byłoby się gdzieś wybrać. Widziałam, ze tutaj https://redcarpethostel.pl/galeria mają całkiem fajną ofertę noclegu. Gdzie wy się zatrzymujecie jadąc do Krakowa?
Awatar użytkownika
Barucha
Posty: 191
Rejestracja: 30 maja 2019, 10:57

Re: Weekend w Krakowie

Post autor: Barucha »

To my znowu ostatnio wyskoczyliśmy na weekend do Bielska. Taki fajny hotel Wróblówka zarezerwowaliśmy i naprawdę było super. Na miejscu wygodne pokoje, dobre jedzonko no i przyjemna okolica. Ja odpoczęłam na maksa i zregenerowałam baterie
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: Weekend w Krakowie

Post autor: sloneczna »

Opcja fajna z pewnością na weekend. Nie wiem jakie wy macie podejście do podróżowania, ale ja lubię dobrze wykorzystywać każdą swoją wolną chwilę na aktywne zwiedzanie. Warto tu też szukać okazji na tanie bilety na samolot, czy też hoteli w dobrych cenach. Zainteresujcie się tu portalem https://www.esky.pl/opinie Esky działa jako wyszukiwarka lotów i hoteli. Planowanie każdych wakacji, wycieczek na dzień, dwa, warto zacząć od takich rzeczy według mnie. Ja mam całkiem spore plany na przyszły rok.
Awatar użytkownika
Monik87
Posty: 122
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:35

Re: Weekend w Krakowie

Post autor: Monik87 »

Oczywiście, że tak! Przecież dzisiaj jesteście w stanie zorganizować sobie weekend na wiele różnych wspaniałych sposobów. Jak dla mnie, powinniście zajrzeć do https://www.biletylotnicze.pl/airlines/ ... ir-shuttle i tam poszukać ciekawych inspiracji na weekend. Jestem przekonany, że tam możecie zainspirować się do ciekawych wypraw, sami sprawdźcie.
ODPOWIEDZ