wirtualne biuro

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:37

wirtualne biuro

Post autor: deborah »

Czy ktoś z Was wynajmuje wirtualne biuro Kraków? Prowadzę niewielką firmę i zastanawiam się nad wynajmem tego typu.
Mangą98

Re: wirtualne biuro

Post autor: Mangą98 »

Wynajmuję w Warszawie - świetna opcja, gdy i tak większość pracy robi się w domu (w czasie pandemii jak znalazł!!) lub spotyka z klientami na mieście. Dodatkowo zancznie tanij, niż najem biura, nawet małego.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kamilla36 »

Ja niedawno założyłam firmę i bardzo chciałam mieć świetny warszawski adres. Udało mi się to dzięki stronie http://www.lothus.pl/siedziba-firmy-w-w ... lne-biuro/ , która okazała się być strzałem w dziesiątkę! Zyskałam bardzo wiele za atrakcyjną cenę
Matyldą

Re: wirtualne biuro

Post autor: Matyldą »

Pracuję w takim "wirtualnym biurze" wszystko zdalnie z domu prowadzę dobrze że szef zakupił nam sprzęt komputerowy z Genesis bo na moim starym kompie to byśmy tego biura nie ogarnęli
Kubuś

Re: wirtualne biuro

Post autor: Kubuś »

Jeśli chcecie prowadzić biuro wirtualne, to może zaciekawi was ten artykuł tu https://dell-laptopy.pl/dell-precision- ... -biurowej/ Jest w nim mowa o stacji roboczej Dell Precision 3240. Która swietnie sprawdza się w pracy biurowej. Ale w tym blogu znajdziecie też inne ciekwe artykuły dotyczące laptopów marki Dell. Warto się z nimi zapoznać, zanim bedziecie kupować sprzęt komputerowy dla swojej działalnosci.
ODPOWIEDZ