Własna firma

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
ŻaklinaBan

Własna firma

Post autor: ŻaklinaBan »

Cześć, razem z przyjaciółką odchodząc z jednej z najbardziej znanych agencji nieruchomości w Warszawie pomyślałyśmy, że same otworzymy swoją. Zastanawiamy się tylko nad tym, czy stworzyć własne biuro nieruchomości w wynajętym mieszkaniu, czy jednak zaryzykować i kupić lokal. Może sami wahacie się nad wyborem, gdzie powstanie wasza firma i macie dla mnie jakieś fajne tipy.
kłusia

Re: Własna firma

Post autor: kłusia »

Własna firma to też jej wyposażenie. Ostatnio, chyba przez te upały, szukałam rozwiązania najlepszego jeśli chodzi o wodę w moim biurze. Wybór padł na dystrybutor do wody, do tego woda w butlach 19l to najkorzystniejsza opcja no i woda się praktycznie nie kończy ;) My mamy dostawy stąd - https://aquazywiec.pl/obsluga/, wszystko sprawnie działa i bez żadnych opóźnień.
DominikaŻ

Re: Własna firma

Post autor: DominikaŻ »

Jeżeli ktoś z ws szuka firmy, która oferuję sprzedaż i dystrybucję akcesoriów do e papierosów i ja biorę od nich olejki do e- papierosów. Firma iVape – internetowy sklep z liquidami oferuję super ceny i szybko realizują zlecenia. Sama użytkuję od nich liquidy i polecam najbardziej DOLLAR GREEN – MALINA & ALOES https://ivape.pl/sklep/dollar-10-30-ml/ ... s-10-30ml/ .
Kubuś

Re: Własna firma

Post autor: Kubuś »

Warto też nawiązać współpracę z firmą tu https://niszczeniedokumentow.eu/ Która od a do z zajmie sie utylizacją dokumentacji papierowej a też nośników danych. W każdej firmie z czasem przybywa niepotrzebnych papierów, które trzeba niszczyć zgodnie z przepisami i normami RODO. Powieżenie tego zadania tej firmie pozbawi was tego problemu - a i finansowo jest to opłacalne rozwiązanie.
Miś

Re: Własna firma

Post autor: Miś »

Wiedzieliście o tym, że jeżeli posiadacie sklep internetowy na platformie IAI, to możecie wprowadzić płatność ratalną dla waszych klientów? Jeśli jest to dla was nowość, to zajrzyjcie pod ten link https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje.
nótella

Re: Własna firma

Post autor: nótella »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.naj-sklep.pl/
ODPOWIEDZ