Własny biznes

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
ofelia
Posty: 19
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:13

Własny biznes

Post autor: ofelia »

Prowadząc własną firmę, nie możemy zapominać o różnych oznaczeniach. Wymagane są one przez różne przepisy prawa polskiego i unijnego. Dlatego polecam zapoznać się z taką kwestią jak https://sklep.techemznaki.pl/ewakuacja zobacz oznaczenia ewakuacyjne. Znajdziecie tam więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
tande
Posty: 58
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:04

Re: Własny biznes

Post autor: tande »

Aby prowadzić własny biznes to trzeba też mieć kogoś, kto będzie nas rozliczał. Najlepiej sprawdzone biuro rachunkowe. Polecam więc wejść na stronę biura rachunkowego MG Projekt: https://ksiegowa-halinow.pl/.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Własny biznes

Post autor: rozmowna »

Każdy, kto sądzi, że własny biznes to pestka, bardzo się myli. Czasem niezauważenie jednego błędu, albo kilku po sobie następujących może doprowadzić nawet to ruiny. U nas właśnie tak może byc, z tym, że szefowa znalazła przedsiębiorstwo Jantar http://jantar.pl/ od wdrożeń rozwiązań IT. Podobno po stosownej analizie mieliby nam powiedzieć, co zrobić, by firmę ratować. Może się jednak uda.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Własny biznes

Post autor: rudaa »

Natomiast jakby ktoś z was planował w najbliższym czasie wyposażać łazienkę firmową to polecam zajrzeć na stronę firmy Freshtec.eu. Właśnie szukając suszarek do rąk do moich łazienek firmowych trafiłam przypadkiem tam i bardzo mi się spodobała ich oferta. Mają tam konkretne rzeczy.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Własny biznes

Post autor: Weronika »

Moim zdaniem prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie, bo trzeba zatroszczyć się o mnóstwo rzeczy w firmie. Trzeba na przykład wiedzieć, jak w prawidłowy sposób prowadzić dokumentację pracowniczą zatrudnianych pracowników. Dużo informacji na ten temat jest na stronie http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe, polecam tam sobie zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
Ereks
Posty: 163
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:37

Re: Własny biznes

Post autor: Ereks »

Jeśli również będziecie potrzebowali pomocy w zakresie wygodnego zarządzania firmą to polecam zwrócić uwagę na firmę Ingenes https://ingenes.pl/ która będzie w stanie zająć się przygotowaniem odpowiedniego oprogramowania m.in CRM, ERP. czy elektronicznego obiegu dokumentów. Im większa firma tym coraz trudniej dlatego lepiej mieć tego typu wsparcie i znacząco zwiększyć wydajność.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 150
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:52

Re: Własny biznes

Post autor: caryca »

A czy jeśli prowadzicie własny biznes i zatrudniacie pracowników pamiętacie o benefitach dla nich? Dzięki pakietom medycznym Medicover w firmie w której pracuję skończyły się ciągłe problemy kadrowe, ludzie szukają pracy gdzie pracodawca zapewnia prywatną opiekę medyczną
Awatar użytkownika
Aralka
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:43

Re: Własny biznes

Post autor: Aralka »

Wlasny biznes to moze byc fanstanstyczna sprawa jesli jestesmy dobrze do jego prowadzenia przygotowani. Zlecenie biznesu planu specjalistom to podstawa sukcesu. Opierajac sie o niego bedziemy w stanie podejmowac o wiele lepsze decyzje, wplywajace na nasz rozwoj. Rozwijac warto sie w kierunku pozyskiwania nowych klientow. Jak tego dokonac? Moim zdaniem to wysoka jakoscia swiadczonych uslug bo to zapewni nam glownie darmowa reklame. Przy firmie budowlanej nie zaszkodzi tez zainwestowac w sprawdzony sprzet do zadan ciezkich typu - https://jlg.com.pl/szkolenia-na-podesty-ruchome/
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Własny biznes

Post autor: Badaka »

W różnych branżach, przemysłach, stosuje się opakowania, w tym opakowania ekologiczne. Jeżeli macie swoje sklepy internetowe, działacie w branży spożywczej, gastronomicznej, prowadzicie firmy produkcyjne i inne, to zajrzyjcie sobie na https://sklep.grala.com.pl/eko-bio/1068 ... 00szt.html Sklep Grala dostarczy wam w bardzo dobrych cenach opakowania foliowe. Można tu zamówić darmowe próbki, jeżeli wasza firma tego potrzebuje, to skorzystajcie z ich oferty.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Własny biznes

Post autor: rudaa »

Własna firma to naprawdę świetna sprawa i z całą pewnością warto skorzystać z tejże opcji. Chociaż czasami wydaje się, że to wszystko jest skomplikowane. Jednak taka jest prawda też, że mamy dzisiaj wiele udogodnień. Przykładowo takie biuro wirtualne https://www.jerozolimskie89.eu/ to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wynajmować biuro tylko dla siebie. W ten sposób można naprawdę sporo zaoszczędzić, bo za samo takie wirtualne biuro nie zapłacicie dużo.
Awatar użytkownika
Erele692
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:10

Re: Własny biznes

Post autor: Erele692 »

Szukaj informacji pod tym kątem w przeglądarce. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób.
Tak zachowuj się na pierwszej randce, by nie sposób ci było odmówić następnej.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Własny biznes

Post autor: rudaa »

A może ktoś z was otwiera swoją drukarnię i zająć się również sitodrukiem? Jak tak to pewnie przyda się wam wydajna i dobra jakościowo farba do sitodruku. W tym kierunku możecie zapoznać się z ofertą fabertec.pl . Mają oni różnego typu farby do sitodruku w zależności od potrzeb.
Awatar użytkownika
jurka
Posty: 115
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:27

Re: Własny biznes

Post autor: jurka »

Wykorzystanie systemów ERP niesie za sobą dużo istotnych korzyści. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw https://sellintegro.pl/ charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością, stabilnym działaniem i przyjaznym interfejsem. Jak najbardziej polecam korzystać z tego typu rozwiązań.

grawerowana butelka
Awatar użytkownika
Piksel
Posty: 88
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:31

Re: Własny biznes

Post autor: Piksel »

Wchodzenie na rynek z innowacyjnym pomysłem lub zakładanie własnego biznesu wiążę się z ryzykiem, że ktoś będzie chciał się podszywać pod nasze logo, dlatego tak ważne jest sprawdzenie znaku towarowego, dzięki czemu możemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości

bramka obrotowa cena
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 167
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Własny biznes

Post autor: gadka »

Warto w swojej firmie oferować klientom także płatności bezgotówkowe. W dzisiejszych czasach to wręcz podstawa funkcjonowania interesu. Dlatego zajrzyj sobie na stronę epłatności: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i poczytaj też o wszystkich dodatkowych zaletach tego rozwiązania.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 77
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:43

Re: Własny biznes

Post autor: rozmowna »

Rolnictwo to może i dość dochodowy biznes, ale pod warunkiem. że chcemy to robić przez całe nasze życie. W końcu w takim rolnictwie trzeba zainwestować w dobre maszyny rolnicze i należy dbać o naprawa perkins , bo jednak każde maszyny psują się. Więc nie wiem czy tak do końca taki biznes jest opłacalny. Pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, sporą dawką stresu, ale też mnóstwem dumy i satysfakcji, szczególnie wtedy kiedy przynosi on jakieś zyski. :) Prowadząc biznes internetowy, trzeba dodatkowo mieć jakąś wiedzę z zakresu informatyki. Ja dodatkowo proponuję skorzystać z oferty ze strony: https://feedink.com/pl/integrations/ , która znacznie ułatwi prowadzenie takiego sklepu. Dzięki niej wszystko będzie pod ręką i dzięki temu będzie przebiegać sprawniej - polecam. :)
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: billy »

Obecnie wybór oprogramowania do firm jest bardzo duży. Rodzaj systemów zależy od profilu działalności firmy. W każdej firmie jednak przydaje się oprogramowanie do zarządzania dokumentami. Bardzo dobrze sprawdza się system crm online , dzięki któremu można bezpiecznie przechowywać dane kontrahentów, zarządzać nimi a także komunikować się z klientami.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Własny biznes

Post autor: Myszka »

Rolnictwo to obecnie bardzo dochodowy biznes - wymaga on jednak odpowiedniego przygotowania. Hodowla bydła będzie najlepszym rozwiązaniem - warto zakupić odpowiednie środki szczególnie jesli chodzi o pasze w której mogą znaleźć mykotoksyny. Takie preparaty do paszy czy ściółek oferuje Vetsorb w dobrych cenach
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Liczy się też dobry sprzęt. Przykładowo jak jesteście firmą budowlaną, prowadzicie magazyn lub zajmujecie się porządkami nawet na wysokościach to przyda się z pewnością podest ruchomy tego typu https://bozer.pl/podnosniki-nozycowe/ . Warto stawiać na bezpieczne rozwiązania.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:53

Re: Własny biznes

Post autor: AbiUbu »

Specyficzną formą biznesu jest także własne gospodarstwo rolne. I tak trzeba o tym myśleć, jako o firmie. Szczególnie opłacalna jest uprawa zboża. Jeżeli bowiem okaże się, że nasze zbiory są gorszej jakości niż zakładaliśmy, zawsze można go użyć do produkcji pokarmu dla zwierząt. Warto korzystać z usług specjalizujących się podwykonawców, aby zoptymalizować procesy logistyczne. Przydać się może szczególnie transport pasz.

komunikacja formalna i nieformalna
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: Własny biznes

Post autor: marta7900 »

Jeśli już mowa o prowadzeniu biznesu, to jakie macie zdanie na temat elektronicznego obiegu dokumentów? Na tej stronie internetowym: https://www.crowe.com/pl/services/elekt ... dokumentow wyczytałem, że zastępując papierowy obieg dokumentów na elektryczny można naprawdę sporo zaoszczędzić. Czy to prawda?
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Taka jest prawda też, że większość firm opiera swoją pracę logistyce. Czasami jednak brakuje przykładowo zaplecza do segregowania, pakowania czy etykietowania towaru dlatego tutaj warto skorzystać ze wsparcia chociażby firm zewnętrznych... Przykładowo firma Ejko http://ejko.com.pl/ oferuje pełen zakres najróżniejszych działań - pakowanie na palety do transportu etc. Można na nich zawsze liczyć.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Własny biznes

Post autor: kozi44 »

Jeśli prowadzicie własny sklep internetowy to moim zdaniem aby go usprawnić warto jest wprowadzić integrację systemu ERP z chmurą. Właśnie takie usługi świadczy firma https://sellintegro.pl/content/8-progra ... ellintegro i uważam, że jak najbardziej warto jest się nimi zainteresować, jeśli chcecie znaleźć więcej klientów i lepiej ich obsługiwać.
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Własny biznes

Post autor: migrena »

myślę, że warto do firmy, zwłaszcza jak mamy jakaś gastronomiczna, to warto zainwestować własnie w produkty takie jak lady chłodnicze innova https://www.benler.pl/lady-chlodnicze Czy przykładowo jakie inne meble, naprawdę bardzo to ułatwia pracę i jest niezbędne w naszych lokalach gastronomicznych :)
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 22
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:44

Re: Własny biznes

Post autor: olga23 »

W własnym biznesie warto zabezpieczyć swoje dane odpowiednio. Czytałam o tym na https://it-leader.pl/oferta/zabezpieczenie-danych . Wiele osób czyha na takie dane, które można nam skraść tak naprawdę.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Własny biznes

Post autor: Badaka »

Myślał ktoś z was o własnej restauracji? Według mnie jest to bardzo ciekawy pomysł na własną firmę. Ja mam już znaleziony lokal, pomysł też na to co sprzedawać. Znalazłam również na stronę https://www.trafinoil.pl firmę od oleju gastronomicznego. Sprzedają nowy, skupują również zużyty
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

To co w biznesie się liczy to oczywiście jakość wyrobów. Jak zajmujecie się produkcją ubrań, a chcecie wykonać na nich druk to warto skierować zlecenie do firmy https://hft71.pl/uslugi-hafciarskie-i-i ... frowy-dtg/ , która oferuje nawet innowacyjny druk cyfrowy dtg.
Awatar użytkownika
MAYA
Posty: 122
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:54

Re: Własny biznes

Post autor: MAYA »

Moim zdaniem warto też inwestować w coś, co pozwoli zwiększyć wydajność pracy i jednocześnie zapewni oszczędności. Ja zdecydowałem się na telefonię internetową od Super VoIP i była to bardzo dobra decyzja.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Własny biznes

Post autor: kozi44 »

Jeśli prowadzicie własne call center i chcecie wiedziać w jaki sposób możecie usprawnić jego działanie, polecam wam zajrzeć na tę stronę https://www.cludo.pl/7-narzedzi-wspiera ... ll-center/ . Znajdzicie tu kilka przydatnych informacji na temat tego jakich narzędzi powinniście używać aby usprawnić jego działanie. Na prawdę uważam, że warto się z nimi zapoznać
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Własny biznes

Post autor: Miroslaw221 »

Własne gospodarstwo to duże wkłady nie tylko fizyczne ale i pieniężne. Wiem cos o tym bo od dłuższego czasu próbuje usprawnić produkcję roślinną w moim gospodarstwie. Świetny sposobem sa dofinansowania i dlatego zgłosiłem swój projekt na stronie https://agritechhub.pl/ Wam również polecam poczytać coś więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 80
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Własny biznes

Post autor: eleonor34 »

Prowadzenie własnego biznesu daje wiele satysfakcji ale trzeba pamiętać że gdy mamy wlaną firm, dobrze jest mieć prawnika. Dlatego ja na stałe współpracuję z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. To bardzo prężnie działająca kancelaria, zajmują się sprawami podatkowymi ,prowadzą doradztwo podatkowe,warto do nich zajrzeć jeśli potrzebny dobry prawnik.
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 0:10

Re: Własny biznes

Post autor: Pinky »

Od siebie dodam że jak chcesz otworzyć własny biznes to lepiej poczytać co mądrzejsi mają do powiedzenia w temacie ->https://firmatoty.pl/
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Własny biznes

Post autor: Badaka »

Dzięki za polecenia:) Myślę, że warto otwierając własny biznes pomyśleć również o usługach IT dla firm:) Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://wirautomation.pl Jeżeli będziecie działać w branży produkcyjnej to na pewno ich automatyka przemysłowa powinna świetnie się sprawdzić.
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Własny biznes

Post autor: Myszka »

Na pewn owarto będzie przemysleć kwestie logistyki transportu - bo to wazna sprawa w każdej firmie.No a z doświadczenia akurat wiem ,że transport nie taka łatwa sprawa. Zwłaszcza w przypadku gdy prowadzimy biznes o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Własny biznes

Post autor: rudaa »

Nie ma też wątpliwości jak ważną kwestią jest odpowiednie funkcjonowanie wszelkich oprogramowań, systemów etc. W końcu poprzez internet, komputery są przekazywane różne dania i też różnorodne są prowadzone działania. Dlatego warto zgłosić się do firmy https://securitypartners.pl/uslugi-informatyczne/ , która od 12 lat świadczy profesjonalne usługi informatyczne.
Awatar użytkownika
Raskolnikov
Posty: 64
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:38

Re: Własny biznes

Post autor: Raskolnikov »

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to naprawdę opłacalny biznes, mimo że wymaga dużo pracy i początkowo nakładów finansowych to i tak jest jest warto. Wiadomo, że trzeba kupić odpowiednie narzędzia, środki, maszyny a także części do nich https://www.agrioutlet.eu/pl/p/Olej-hyd ... -46-5l/862 ale w każdy biznes trzeba zainwestować.
Awatar użytkownika
ciekawasprawa
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:47

Re: Własny biznes

Post autor: ciekawasprawa »

Coraz więcej firm korzysta z usług outsourcingu IT, to bardzo wygodne rozwiązanie, odpada koszt zatrudnienia specjalisty na etacie. Firma ITBCE ma w ofercie usługę która oferuje takie wsparcie https://g.page/ITBCE-Dragonfly?gm otrzymujemy dostęp do wiedzy i wsparcie całego zespołu, to duża optymalizacja własnego biznesu, zdecydowanie warto się nad tym zastanowić.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Własny biznes

Post autor: kozi44 »

Muszę wam powiedzieć, że ostatnio dowiedziałem się iż w biznesie całkiem często wykorzystuje się badania tego typu https://www.wariograf.com.pl/wariograf- ... analogowy/ wariografami. Czy wiedzieliście o tym wcześniej? Wydaje mi się, że to bardzo ciekawy temat, warty tego aby się nim głębiej zainteresować
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Jak się prowadzi firmę przemysłową, magazyn to też warto zaopatrzyć się w takie artykuły jak chwytaki https://www.dalmec.com/pl/chwytak-podcisnieniowy/ . Jest to innowacyjny, zautomatyzowany sprzęt, który pozwala przenosić towar z punktu A do B. Taki chwytak można wykorzystać do wielu zadań.
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Własny biznes

Post autor: radosna »

Znalazłam tutaj http://www.vorg.pl/czym-sa-testy-penetr ... je-zlecic/ ciekawy artykuł na temat testów penetracyjnych w firmie. Wykonujecie takie u siebie? Jak wygląda u Was kwestia bezpieczeństwa teleinformatycznego i sprawdzanie tego bezpieczeństwa?
Awatar użytkownika
warius
Posty: 64
Rejestracja: 24 lip 2019, 14:22

Re: Własny biznes

Post autor: warius »

Wcześniej ktoś pytał jaka jest najlepsza spedycja do chin w takim razie polecam https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Firma charakteryzuje się proklienckim podejściem, zawsze zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Własny biznes

Post autor: marmaj77 »

Przyda wam się może sprawdzona firma od doradztwa prawnego i podatkowego. Tu sobie sprawdźcie szczegóły https://www.ap-prawoifinanse.pl/doradztwo-podatkowe to dobra kancelaria z Warszawy. Współpracujemy z nimi i bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy, sa bardzo solidni i można na nich polegać.
Awatar użytkownika
zereus
Posty: 66
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:42

Re: Własny biznes

Post autor: zereus »

Jeśli planujecie kontakty biznesowe z Chinami to mam dla was dobry namiar, sprawdzoną firmę - Ideum https://ideum.com.pl/ Kompleksowo i solidnie działają, m.in. wyszukują i sprawdzają kontrahentów, zajmują się wyceną, kontrolą i importem towarów. Mogą wam tez zorganizować wyjazd do Chin na targi lub spotkania z dostawcami. Sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej. Ja dodam, że firma jest solidna, można na nich polegać no i ze stawkami nie przesadzają.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 36
Rejestracja: 08 mar 2020, 22:30

Re: Własny biznes

Post autor: owsianka91 »

Gdzie kupujecie pojemniki oraz kontenery do magazynu? Ja dzisiaj trafiłam na ofertę tego producenta skrzyń i pojemników https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... klt-range/ Zastanawiam się nad skorzystaniem z niej, bo jest bardzo innowacyjna i rozbudowana. Ktoś z was korzysta z usług Schoeller Allibert?
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Własny biznes

Post autor: mariola12 »

Jeżeli chcesz prowadzić własny biznes jako hala produkcyjna czy magazyn to wszystko co dotyczy urządzeń możesz znaleźć w internecie na przykład odnośnie kompresorów możesz szukać tutaj https://www.almig.pl/ sprężone powietrze to łatwy i tani sposób zasilania wielu urządzeń za pomocą pneumatyki. Na pewno warto będzie sie zainteresować tym tematem.
Awatar użytkownika
uleńka
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:44

Re: Własny biznes

Post autor: uleńka »

Jak chcesz prowadzić własny biznes i nie mieć z tego tytułu problemów w przyszłości gdyby coś poszło nie tak i wpadłabyś w długi to polecam wybrać spółkę/. Na stronie jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ spółkę możesz sprzedać razem z całym zadłużeniem więc pozbędziesz się swojego problemu w dość precyzyjny sposób.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

A co powiecie o faktoringu? Zanim podejmiesz decyzję, warto zastanowić się czy to aby na pewno jest dobre rozwiązanie. Faktoring to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, których głównym źródłem dochodów jest sprzedaż towarów i usług z odroczonym terminem płatności. Warto sprawdzić w tym celu https://pragmago.pl/
Awatar użytkownika
radosna
Posty: 78
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:20

Re: Własny biznes

Post autor: radosna »

W biznesie bardzo ważna jest odpowiednia lokalizacja lokalu. Najlepiej wybierać te w centrum lub w miejscach często odwiedzanych. Dużo ofert na lokale użytkowe do wynajęcia można znaleźc tutaj https://ogis.pl/o/ogloszenia/2334-lokal ... -wynajecia , zerknijcie sobie.
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

To, co istotne również jest, to efektywne zarządzanie it w przedsiębiorstwie. Warto zapoznać się z najnowszymi innowacjami, które pomogą nam usprawnić działanie naszej firmy. Na ten temat wiele nowinek możemy w internecie znaleźć.

kredens prowansja
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Akurat korzystam od pewnego czasu z systemu rezerwacji systemu https://www.bookero.pl/ System jest bardzo intuicyjny, bardzo łatwy i wygodny w obsłudze. Ma także wiele wiele funkcji, które można wykorzystać przy okazji różnych modeli biznesowych. Skorzystajcie, bo warto z czymś takim wyjść do klienta.
Awatar użytkownika
becia
Posty: 44
Rejestracja: 06 lip 2020, 22:51

Re: Własny biznes

Post autor: becia »

Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność, dodatkowo jeśli to robisz w Niemczech to warto skorzystać z pomocy rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce. Uzyskasz u nich profesjonalne wsparcie w załatwieniu wielu spraw. Na pewno ułatwi ci to funkcjonowanie i dalszy rozwój firmy.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:13

Re: Własny biznes

Post autor: tristan »

Jakbyście mieli w planach założenie malarni to odsyłam was do firmy http://www.zugilprojekt.pl z Wielunia. Firma ma duże doświadczenie na rynku i nie przesadza z cenami, kupicie tam malarskie kabiny proszkowe, kabino-suszarki czy profesjonalne malarnie kataforetyczne. Działają kompleksowo i solidnie.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: billy »

Jeśli masz własne biuro to nie zapomnij o takim wynalazku jak niszczarka do dokumentów lub zamów sobie taką usługę tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Firma specjalizuje się w sprzedaży niszczarek lub wykonuje taką usługę na miejscu więc zapoznaj się z ofertą. Warto mieć kontakt z nimi bo ich usługi to must have dla każdego biura.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Własny biznes

Post autor: Miroslaw221 »

Jesteście zainteresowani zarabianie na odzieży ? Ja osobiście podjęłam się tego typu pracy i jestem już partnerem tej firmy dzięki czemu sama nakładam jaka marzę chce mieć na sprzedaży. Dodatkowo są przyznawane premie za sprzedaz co bardziej motywuje do pracy.
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Sporo firm dysponuje aktywami, które należy chronić. Dlatego warto zgłosić się do firmy https://www.vesti-instalacje.pl/ , która ofeeruje usługi zabezpieczające dla firm. Dzięki nim można skutecznie chronić swoje wszystkie ważne aktywa. Firma dysponuje monitoringami, również bramkami obrotowymi, szlabanami, słupkami, instalacjami do kontroli.
Awatar użytkownika
Krami
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2020, 18:05

Re: Własny biznes

Post autor: Krami »

Własnym biznesem jestem zainteresowany od zawsze, natomiast jestem też ciekaw, co ma Pani na myśli pisząc o tej branży odzieżowej i jak to dokładnie wygląda. Rozkręcam się teraz trochę w branży internetowej i przy okazji z chęcią zainwestowałbym jakąś część kapitału w coś bardziej fizycznego właśnie. Jednocześnie nie omieszkam polecić giełdy Trading 212, gdzie można kupować takie akcje jak Amazon czy Tesla. Stronka jest wypłacalna, a za poleconego użytkownika można otrzymać darmową akcję o wartości do 100€. Chociaż przeważnie jest przedział 40-100zł. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany to zamieszczam instrukcję https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4426983650
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: Własny biznes

Post autor: mleczko90 »

Od tego roku są dostepne szkolenia w Polsce firmy Integrity Solutions - od 50 lat ich metodologia pozwoliła utrzymac firme na rynku szkolen w USA, a to świadczy o jakości ich usług. Warto zapoznac się z tym co oferują https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Awatar użytkownika
Myszka
Posty: 168
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:31

Re: Własny biznes

Post autor: Myszka »

Warto przemysleć kwestie związane z transportem bo to wazna sprawa w każdej firmie.No a z doświadczenia akurat wiem ,że transport nie taka łatwa sprawa. Zwłaszcza w przypadku gdy prowadzimy biznes o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: Własny biznes

Post autor: mleczko90 »

x
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: Własny biznes

Post autor: rudaa »

Prowadząc swój biznes też korzysta się z różnych oprogramowań, systemów. Ostatnio stała się też popularna aplikacja chmura. Jeżeli chcecie wiedzieć na czym polega i jak z niej korzystać, tutaj - https://itwiz.pl/11-zasad-udanej-migrac ... ji-chmury/ macie na ten temat sporo informacji.
Awatar użytkownika
zofia27
Posty: 39
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:15

Re: Własny biznes

Post autor: zofia27 »

Ja myślę, że prowadząc swój biznes powinniśmy pomyśleć o tłumikach hałasu tak, aby każdy pracownik czuł się komfortowo i mógł wydajnie pracować. Polecam zajrzeć na ofertę https://longar.com.pl/ofert/tlimikihalasu2/83 mają różne typy tłumików i wykonują pomiary i analizy, dzięki czemu łatwiej dobrać najlepsze rozwiązanie do danego pomieszczenia.

oberwanie chmury małopolska
Awatar użytkownika
dudi313
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 9:48

Re: Własny biznes

Post autor: dudi313 »

mamy rodzinną firmę, która zajmuje się wykańczaniem wnętrz, remontami. Mamy j€ż swoją markę i już samymi poleceniami dajemy radę, na pewno mając taką firmę trzeba śledzić na bieżąco trendy, inwestować w nowe technolgie i sprzęt, dużo elektronarzedzi uzywamy i tutaj sprawdziła się marka AEG ,mają b ardzo fajny sprzęt akumulatorowy
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: billy »

Jak masz magazyn to i będziesz mieć biuro gdzie prędzej lub później będzie potrzebna niszczarka do dokumentów lub firma która profesjonalnie się tym zajmie. Polecam dlatego się kontaktować z https://niszczeniedokumentow.eu/ gdzie dostaniesz niszczarki i pojemniki na dokumenty. Możesz też zamówić usługę profesjonalnego niszczenia dokumentacji i nośników. Wszystko w dobrej cenie i zgodnie z aktualnymi przepisami.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: Własny biznes

Post autor: mleczko90 »

Własny biznes wiąże się ze sprzedażą usług i produktów, a sprzedaż do prostych rzeczy nie należy. Warto szkolić się kiedy tylko jest możliwość np. poprzez takie szkolenia https://integritysolutionspoland.pl/szk ... e-rzeszow/
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: Własny biznes

Post autor: marmaj77 »

O, to może wam się tez przydać namiar na firmę Aparex z Katowic http://www.aparex.pl/ Firma to dystrybutor i serwisant armatury przemysłowej - zaworów bezpieczeństwa. Spodoba wam się ich oferta, bo nie przesadzają z cenami a jakość ich produktów jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: billy »

Myszka pisze: ↑17 lut 2020, 18:04 Rolnictwo to obecnie bardzo dochodowy biznes - wymaga on jednak odpowiedniego przygotowania. Hodowla bydła będzie najlepszym rozwiązaniem - warto zakupić odpowiednie środki szczególnie jesli chodzi o pasze w której mogą znaleźć mykotoksyny. Takie preparaty do paszy czy ściółek oferuje Vetsorb w dobrych cenach

Osobiście korzystam z tej stronki https://portalwysokichplonow.pl/konfere ... ac-udzial/ i jako rolnik jestem naprawdę bardzo usatysfakcjonowany z tego źródła. Polecił mi ją kumpel, za co mu dziekuję :D.
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Jedno jest pewne, że dzisiaj ludzie zwracają już na wszystko uwagę. A jakość dla nich jest najważniejsza, a więc zwraca się uwagę na certyfikaty, źródła z której pochodzi towar. Prowadząc firmę na pewno warto o takie kwestie zadbać, jak np. certyfikat FSC w przypadku prowadzenia gospodarstwa leśnego, produkcji wyrobów z drzewa. Firma https://www.bureauveritas.pl/needs/certyfikat-fsc może wam pomóc uzyskać odpowiednie certyfikaty. Które przykładowo będą świadczyć o dobrym pochodzenia drewna etc. Wbrew pozorom są to istotne rzeczy.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2020, 12:38 przez kivi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Własny biznes

Post autor: mariola12 »

Ja od dawna marzę o tym żeby mieć swój kawałek ziemi i móc go uprawiać jak kiedyś nasi rodzice ale póki co to marzenie. Ziemia kosztuje swoje a jeszcze potrzebne są maszyny więc start jest ciężki. Póki co się nie zrażam i staram się poszerzać swoją wiedzę z zakresu upraw zbóż na tym branżowym portalu https://www.nasionka24.pl/38-pszenica-ozima-hondia.html bo w końcu osiągnę swój cel.
Awatar użytkownika
marta7900
Posty: 106
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:29

Re: Własny biznes

Post autor: marta7900 »

A macie notesy, w których wszystko sobie zapisujecie? Wiem, że dla wielu osób to bardzo ważna sprawa. Ja dzięki takiemu notesowi umiem się zorganizować. Na stronie http://www.edukacjainformacyjna.pl/dlac ... lny-notes/ możecie sprawdzić sobie wszystkie informacje, więc skorzystajcie!
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Od jakiegoś czasu prowadzę własny biznes i chociaż jestem na etapie rozkręcania go, to już muszę wymienić drzwi chłodnicze przesuwne. Te co mam nie spełniają swojej roli przez co chłodnia nie pracuje tak jak powinna. Muszę więc jak najszybciej znaleźć odpowiednie drzwi, aby nie narobić strat.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 74
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:56

Re: Własny biznes

Post autor: mleczko90 »

Jak rozkręcasz biznes - to pomyśl o doszkoleniu siebie samego ze sprzedazy poprzez np. kurs https://integritysolutionspoland.pl/szk ... we-gdansk/
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny biznes

Post autor: billy »

Takie czasy, że ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie zdecydowanej większości przedsiębiorstw bez takiego urządzenia. Ich wybór na e=rynku obecnie jest naprawdę ogromny, dlatego uważam, że przed podjęciem decyzji warto zdobyć trochę wiedzy na ten temat. Tutaj https://cvweb.pl/biznes/jaka-kasa-fiskalna-do-taksowki/ czytałem ważne i przydatne informacje na temat kas w taksówkach . Taka wiedza może okazać się naprawdę pomocna
Awatar użytkownika
kivi
Posty: 138
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:12

Re: Własny biznes

Post autor: kivi »

Warto prowadzić swoją firmę, chociaż teraz na pewno nic nie jest to łatwego. Przede wszystkim teraz trzeba zachować odpowiednią higienę. Z tego co wiem producent lamp bakteriobójczych Exterya ma ciekawe rozwiązania, jak chodzi o dezynfekcję. Dlatego warto byłoby go odwiedzić.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Własny biznes

Post autor: kozi44 »

Jeśli chcecie rzeczywiście prowadzić własny sklep internetowy, polecam wam zajrzeć do oferty tej firmy https://sellintegro.pl/17-shoper . Znajdziecie tu między innymi możliwość wdrożenia integracji z allegro, któa moim zdaniem znacząco ułątwi wam prowadzenie sprzedaży
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Podzielcie się doświadczeniami na https://biznesblog.biz.pl/forum/
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Własny biznes

Post autor: migrena »

Bardzo dbam o to, aby pracy mi nie brakowało... dlatego tez zainwestowałam własnie w #biuronakołkach i w taki sposób dogaduję sie na spotkanie z klientami, zawsze moge dojechac, załatwić sprawy i jest ok.
Awatar użytkownika
mariola12
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:20

Re: Własny biznes

Post autor: mariola12 »

Jak rozpoczynasz własną działalność lub prowadzisz już to musisz zapoznać się z tą stroną https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym Każdy sklep musi mieć system szybkich płatności i to właśnie daje ci ta usługa. Dzięki nim zyskasz nowych klientów i przyspieszysz proces płatności.
żdrgfh

Re: Własny biznes

Post autor: żdrgfh »

W mojej firmie ostatnio mamy problem z działem hr, nie dają sobie rady ze wszystkim, mamy coraz więcej pracowników i stąd taka sytuacja. I czytam ten https://www.eit-centrum.waw.pl/3-wskazo ... dzialu-hr/ artykuł, rozważam wprowadzenie outsourcingu, wtedy nas odciążą, na tym mi właśnie zależy.
gość

Re: Własny biznes

Post autor: gość »

:_
Awatar użytkownika
kokielka
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:25

Re: Własny biznes

Post autor: kokielka »

Własny biznes jest fajny do czasu pierwszych problemów, a te mogą przyjść z niespodziewanej strony....np nieogarniętego pracownika, przez którego co któreś zamówienie było mylone. Polecono mi http://erzecznik.com.pl który to po poznaniu problemu i ustaleniu wspólnie odpowiedniej taktyki, zaczął skutecznie działać marketingiem internetowym, budując na nowo moją pozycję.
kwiś

Re: Własny biznes

Post autor: kwiś »

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem różnorakiego sprzętu IT do waszej firmy lub biura, to najpierw zachęcam do skorzystania z tego linku: https://www.moja-ostroleka.pl/art/15784 ... -dla-firmy gdzie znajdziecie mnóstwo rzeczowych porad w tej kwestii.
Żert

Re: Własny biznes

Post autor: Żert »

Czy ktoś z Was orientuje się może jakimi obowiązkami jest obarczony przez ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu beneficjent rzeczywisty w spółce komandytowej? Wraz ze szwagrem prowadzę tego typu działalność i chcielibyśmy się dowiedzieć więcej na temat wyżej wymienionej ustawy - gdzie szukać tego typu informacji? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Staśka

Re: Własny biznes

Post autor: Staśka »

Jak wiemy własny biznes jest czasem trudny do ogarnięcia. Wiele wskazówek na budowanie relacji czytałam na http://di.com.pl/jak-nawiazac-lepsze-ko ... owki-65205 . Mają tam mnóstwo fajnych pomysłów, bo jednak sama reklama nie wystarcza, bo jednak nawiązać trzeba kontakt w różny sposób.
tączek

Re: Własny biznes

Post autor: tączek »

Czy już zadecydowałeś o tym, w jakiej formie będzie funkcjonować Twoje firma? Ja proponowałbym zdecydować się na spółkę z o.o. Możesz nabyć taką, już funkcjonującą. Znajdziesz je w ofercie firmy https://mylegalstore.com/pl/ . Decydując się na zakup funkcjonującej spółki można zaoszczędzić sporo czasu.
Awatar użytkownika
gadka
Posty: 167
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:25

Re: Własny biznes

Post autor: gadka »

Bramka płatności taka jak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online za pomocą specjalnego formularza odsyła klienta na specjalną stronę. Dzięki temu, po prawidłowej płatności bramka przekierowuje z powrotem do sklepu wysyłając w podobny sposób informację o statusie płatności.
żółwik

Re: Własny biznes

Post autor: żółwik »

Czy ktoś z Was posiadających własny biznes orientuje się może kim jest beneficjent rzeczywisty oraz czym tak naprawdę jest transakcja okazjonalna AML? Czytałem ostatnio ciekawy wpis na temat przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu i tam były użyte te sformułowania, lecz czuję że nie dokońca zrozumiałem o co w nich chodzi. Może mamy tu jakiegoś eksperta od tych kwestii, który rozjaśni mi troszkę obydwa terminy.
Ryś

Re: Własny biznes

Post autor: Ryś »

Jeśli startujemy z własnym biznesem to warto korzysta z takich ofert jak ta https://www.isecure.pl/ To bardzo dobre wsparcie dla firm. Przepisy przechowywania danych osobowych zgodnie z RODO to złożony temat. Dlatego warto korzystać z stałego lub doraźnego wsparcia ekspertów. Pomogą wprowdzić wymogi RODO w całej firmie, moga przejąć obowiązki inspektora ochrony danych osobowych. reprezentować w razie potrzeby klienta w sprawach administracyjnych. Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja - sprawdźcie ami.
zośkuś

Re: Własny biznes

Post autor: zośkuś »

A wiecie może czy ppk jest obowiązkowe ? Czy każdy pracownik musi zapewnić taki program swoim pracownikom? Pytam, ponieważ niedługo otwieram swoją firmę i będę zatrudniać sporo pracowników. Dlatego chciałabym coś więcej na ten temat wiedzieć.
Mangą98

Re: Własny biznes

Post autor: Mangą98 »

Zakłądając lub prowadząc własny biznes polecam robić prognozy wpływów i dobrze zarządzać kosztami, aby nie było problemów z płynnośćią firmy.
doriśDD

Re: Własny biznes

Post autor: doriśDD »

Wiele cennych informacji znajdziesz tutaj https://allebiznes.pl/category/biznes/. Jestem pewna, że ta wiedza się przyda w prowadzeniu firmy. Tym bardziej, że teraz no stop się coś zmienia.

centrala telefoniczna platan
radosław

Re: Własny biznes

Post autor: radosław »

Zastanawiam się nad tym, aby kupić gotową już spółkę i myślę, że na stronie http://www.szczecinblog.pl/2020/co-wart ... ch-spolek/ można znaleźć korzystne informacje w tym temacie. Trzeba tylko wiedzieć, na co się decydować. Sprawdźcie koniecznie podaną stronę, aby poznać wszystkie procesy.
małgosia

Re: Własny biznes

Post autor: małgosia »

Ja aktualnie jestem na temacie spółek. Na stronie https://www.sn2.eu/biznesowo/19319-spol ... znice.html poznałam wszystkie rodzaje spółek i to, czym każda po kolei się zajmuje i jakie ma prawa. Myślę, że w biznesie będą to bardzo ważne i potrzebne informacje.
Awatar użytkownika
kira75
Posty: 50
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:42

Re: Własny biznes

Post autor: kira75 »

Prowadzenie własnej firmy to fajna sprawa, bo nie ma innych szefów nad sobą. Ale każda firma musi myśleć o rozliczeniach, płatnościach, fakturach, ZUS itp. Są to skomplikowane sprawy, dlatego lepiej skorzystać z outsourcingu, szczegóły tutaj https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... zania.html . Osoba taka zajmuje się sprawami księgowymi, ale pracuje dla zewnętrznej firmy, więc wychodzi taniej. To idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Własny biznes

Post autor: martka »

Ja zastanawiam się właśnie nad wyborem płatności do sklepu internetowego. Jak myślicie, czy wybór tej firmy https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki będzie dobrą decyzją? Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.
lidkuś

Re: Własny biznes

Post autor: lidkuś »

Od kilku miesięcy prowadzę swój własny biznes . Związany on jest on z branżą handlową . Aby usprawnić swoją pracę kupiłam sobie do tego laptopa Dell Latitude z tej strony tutaj https://dell-laptopy.pl/laptopy-dell-la ... xxi-wieku/ . Ma on korzystne parametry i bardzo dobre konfiguracje. Na wyposażeniu posiada aż 16 GB pamięci RAM , która zapewnia doskonałą wydajność temu urządzeniu.
Notaś

Re: Własny biznes

Post autor: Notaś »

Jeśli posiadasz własny biznes dowiedz się jak oszczędzać pieniądze. Firma nie zapewnia bogactwa, dorobić można się dopiero wtedy, gdy w mądry sposób rozdysponowuje się gotówkę. Dużo cennych rad można znaleźć na https://generali-investments.pl/conten ... -pieniedzy. Znajdziesz tam informacje na temat inwestycji i oszczędzania.
filośD

Re: Własny biznes

Post autor: filośD »

Nam od lat marzyła się własna restauracja. Wszystko co potrzebne do wyposażenie kupiliśmy tutaj http://jamp.com.pl/. Teraz działamy tylko na wynos, ale mam nadzieję, że już niedługo znowu będziemy mieć salę pełną gości.
żyd

Re: Własny biznes

Post autor: żyd »

Powiem wam tak, niemal każda firma w Polsce albo mówi dziś o chmurze, albo wdraża ją w praktyce. Szybki rozwój w Polsce to lustrzane odbicie tego, co się dzieje na rynku. system bankowości elektronicznej staje się coraz bardziej popularne i nie ma się czemu dziwić.
Małmaj

Re: Własny biznes

Post autor: Małmaj »

Jeślibyście szukali automatów na słodkie przekąski, kawę, herbatę czy inne napoje to sprawdzi wam się firma Batex, dystrybutor automatów vendingowych https://www.vending.net.pl/ Mają wysokiej jakości urządzenia i ceny są u nich w porządku. My jeszcze dzierżawimy od nich bezbutlowe filtrujące dystrybutory wody.
Kwaś

Re: Własny biznes

Post autor: Kwaś »

Prowadząc własny biznes ważne jest aby mieć swoją sprawdzoną firmę transportową. Polecam wam firmę Aston Partner, jak dla mnie jest najlepsza. Ich ofertę znajdziecie na http://astonpartner.pl
Awatar użytkownika
migrena
Posty: 114
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:09

Re: Własny biznes

Post autor: migrena »

A jak stoicie z różnymi usługami w firmie? braliście pod uwagę zmianę dostawców? bo my jak na przykład przenieśliśmy się z internetem do pan wybierak to jest taniej a usług sa lepszej jakości. Więc warto w tym kierunku pomysleć o zmianach
oluś02

Re: Własny biznes

Post autor: oluś02 »

Interesuje Cię zatrudnianie cudzoziemców? Przede wszystkim musicie pamiętać o tym, że takie osoby potrzebują odpowiednich dokumentów i zezwoleń, aby pracować legalnie w Polsce, dlatego są miejsca, takie jak https://www.abc-leasing.pl/o-czym-nalez ... zoziemcow/ które pomagają znaleźć pracę takim osobom. Myślę, że warto sobie zerknąć, aby dowiedzieć się szczegółowych informacji. Polecam.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: Własny biznes

Post autor: martka »

Przede wszystkim trzeba być dobrze nastawionym dla klientów. Warto też być przygotowanym na trudnych klientów. Pewnie zastanawiacie się, jacy to? Wszystko dokładnie zostało opisane w tym artykule https://www.cludo.pl/4-typy-trudnych-klientow/ także polecam zerknąć w wolnej chwili.
patuś0022

Re: Własny biznes

Post autor: patuś0022 »

Powiem Wam, że ciekawy artykuł na temat zarządzania własną firmą jest tutaj https://zyciehandlowe.com.pl/sprawne-za ... wskazowki/ Polecam jego lekturę, bo naprawdę jest dobrze napisany. A właściwe zarządzanie procesami w firmie gwarantuje jej sukces.
sebiś

Re: Własny biznes

Post autor: sebiś »

Ja liczę na sukces w biznesie po tym, jak uda mi się kupić gotową już spółkę, która zostanie wystawiona na sprzedaż. Widzę w tym wszystkim bardzo wiele zalet, więc koniecznie muszę zajrzeć sobie jeszcze dodatkowo na stronę https://www.szkola-ryzyka.pl/zakup-goto ... rozwiazan/

opierzenia dachu
agnieszkał

Re: Własny biznes

Post autor: agnieszkał »

Przy zakładaniu własnej firmy największy problem, z jakim musiałam się zamierzyć, wiązał się z wybraniem kandydatów, którzy najlepiej rokują na przyszłość. Nie wiedziałam, jak oceniać ich motywację do objęcia danego stanowiska czy doświadczenie. Postanowiłam skonsultować się z https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/ i ich usługa executive search, na którą składa się wywiad kompetencyjny, okazała się niezastąpiona w przy poznaniu przyszłych pracowników.
Grażynowa23

Re: Własny biznes

Post autor: Grażynowa23 »

Prowadząc własny biznes trzeba pilnować przede wszystkim porządku w księgowości. Ważne jest wpisywanie faktury zakupu , a następnie rozliczanie się z podatku VAT. Pomocny w tego typu zadaniach jest program https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-po ... ikach-jpk/, który wychwytuje wszystkie błędy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:37

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Ja prowadzę własną firmę i postanowiłam zacząć współpracę z agencją marketingową. Potem zainwestowałam w agencję w której pracują Specjaliści prestashop i zajęli się moją stroną internetową. Teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja bo zdobyłam dużo nowych klientów.
łańa2

Re: Własny biznes

Post autor: łańa2 »

Własny biznes warto reklamować na wszelki sposób, im więcej wejść tym dla nas lepiej. Istnieje wiele rodzajów promowania naszej działalności, najprościej zacząć od tych darmowych. Warto wejść na serwis ogłoszeniowy Rekin.com i tam dodać swoje ogłoszenia. Nic to nas nie będzie kosztowało, a pozycjonowanie z pewnością zaliczy wzrost.
endżi322

Re: Własny biznes

Post autor: endżi322 »

Już dość intensywnie od jakiegoś czasu myślę o tym, aby kupić gotową już spółkę i myślę, że na stronie http://www.agrowerdykt.pl/artykuly/firm ... o-wiedziec można znaleźć korzystne informacje w tym temacie. Trzeba tylko wiedzieć, na co się decydować. Sprawdźcie koniecznie podaną stronę, aby poznać wszystkie procesy. Warto zerkać na informacje!
Awatar użytkownika
sniezka
Posty: 101
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:33

Re: Własny biznes

Post autor: sniezka »

A jak ogarniacie kwestie ochrony znakow towarowych? ja znalazlam namiar na kancelarie https://eupatent.pl/ która zajmuje sie ochrona patentową i obsluguje firmy z całej Polski. Zajmuja sie rowniez miedzynarodowa ochorna marki i zapewniaja kompleksowa obsluge prawna na calym swiecie
Kaśia

Re: Własny biznes

Post autor: Kaśia »

Sklep internetowy, to bardzo dobry pomysł na biznes. Jednak musisz dobrze trafić w produktami, które chcesz sprzedawać. Ważne jest również, to na jakiej platformie chcesz sklep postawić. Polecam Ci IAI, który niedawno wprowadził funkcje płatności dla iRaty oraz iLeasing. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036.
Łukasz11

Re: Własny biznes

Post autor: Łukasz11 »

Chiny stają sie coraz większą potęgą gospodarczą na świecie, są w czołówce wielu branż, dlatego coraz więcej firm importuje lub eksportuje towary do Chin. Jednak nie jest to takie prosto i znacząco rózni sie od importu i eksportu do innych państw, dlatego zdecydowanie polecam Wam cło na towary z chin.
Awatar użytkownika
milla27
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:12

Re: Własny biznes

Post autor: milla27 »

żyd pisze: ↑13 sty 2021, 16:39 Powiem wam tak, niemal każda firma w Polsce albo mówi dziś o chmurze, albo wdraża ją w praktyce. Szybki rozwój w Polsce to lustrzane odbicie tego, co się dzieje na rynku.
Chmura obliczeniowa to potężne środowisko o olbrzymich możliwościach obliczeniowych. Korzystanie z Microsoft Azure czy Google Cloud daje ogromne możliwości. Jednak aby w pełni wykorzystać ten potencjał, trzeba zadbać o odpowiednie połączenie z tymi usługami. Tu naprzeciw naszym potrzebom wychodzi firma Netia ze swoją usługą Cloud Tunnel. Jest to tzw. chmura hybrydowa. To pewność, że dostęp do chmur będzie na najwyższym możliwym poziomie, szybki i bezpieczny. Polecam więcej informacji na ten temat pod linkiem https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... oud-tunnel
Targoński

Re: Własny biznes

Post autor: Targoński »

Co sądzicie o budowie farmy fotowoltaicznej? To duża, ale moim zdaniem pewna inwestycja. Mam na oku odpowiedni teren, środki na koncie też mam, znalazłem już nawet firmę z którą będę chciał podjąć współpracę https://www.egsystem.pl/. Widziałem ich realizację i rozmawiałem z poprzednim ich klientem, był bardzo zadowolony ze współpracy. Ciekawy jestem, czy myśleliście o takim zabezpieczeniu na przyszłość?
vłoska

Re: Własny biznes

Post autor: vłoska »

Mi się dobrze prowadzi salon fryzjerski, to był dobry krok, kupiłam sprzęt Babyliss Pro, bo dobrze mi się tych urzadzeń używa. Są wytrzymałe, poręczne, teraz upiłam lokówkę z powłoką tytanowo-diamentowa 19mm, bardzo szybko się nagrzewa, można nią zrobić trwałe loki. Jestem zadowolona z tego zakupu.
wituś

Re: Własny biznes

Post autor: wituś »

Ja w swojej firmie musze wymienić monitory przy niektorych komputerach. Trafiłem na taką ofertę tu https://itnes.pl/monitory/monitory-acer ... LhO19lpMp8 I chyba z niej skorzystam. Bo monitory tej marki są energooszczędne - co pozwoli oszczędzić na rachunkach za prąd. Dodatkowo mają doskonałą ostrość obrazu, żywe kolory i wysoka rozdzielczość. Na pewno sprawdzą się w mojej firmie.

candidy
termoś

Re: Własny biznes

Post autor: termoś »

Ja prowadzę gospodarstwo rolnę i mam zamiar sprowadzic z włoch używany ciagnik, ktoś z was może przechodził przez podobne procedury? interesuje mnie leasing i słyszałem że firma https://www.leason.pl/leasing-uzywanej- ... zagranicy/ udziela leasingu na maszyny używane, mam nadzieję że uda mi się wszystko załatwic.

płyty aluminiowe cena
myś

Re: Własny biznes

Post autor: myś »

W każdej branży są elementy, które podchodzą pod kwestie związane z BHP. Jeśli prowadzicie swoją firmę to koniecznie zainteresujcie się takimi sprawami - mogą okazać się bardzo przydatne. Polecam Wam sklep internetowy i bloga w jednym: https://www.glovex.com.pl/, znajdziecie tam wiele różnych przydatnych informacji z zakresu BHP.
Łusek

Re: Własny biznes

Post autor: Łusek »

Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na otwarcie sklepu internetowego. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie go w platformie IAI, to wiec o tym, że wprowadzili system płatności ratalnej iRaty oraz leasingowej iLeasing. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Warto zapoznać się z tą informacją.
Bożenka

Re: Własny biznes

Post autor: Bożenka »

Sklep odzieżowy w moim przypadku okazał się świetnym biznesem, co więcej w czasie pandemii urochomiliśmy sklep internetowy, który też sobie świetnie radzi. W kwestii audytów itp staram się korzystać z usług profesjonalistów. Ben-sol https://www.ben-sol.pl/ pracują również zdalnie, ale wszystko jest świetne zorganizowane i naprawdę byłam zadowolona z ich usług.
MegaĆ

Re: Własny biznes

Post autor: MegaĆ »

Jeżeli prowadzisz własny biznes to musisz prędzej czy później zaopatrzyć się w kasę fiskalną. Bardzo dobre urządzenie takie jak : kasy fiskalne rzeszów można zamówić w firmie https://taniefiskalne.pl/o-firmie-i-uslugach/. Ja taką kasę mam i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona bo zależało mi na kasie fiskalnej, która będzie prosta w obsłudze.
tatianaż

Re: Własny biznes

Post autor: tatianaż »

Gdy zaczynałam prowadzić swój biznes nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak trudno jest znaleźć zaufanych pracowników. Sukces rekrutacji w dużej mierze zależy od sposobu w jaki się ogłosimy. Warto więc zadbać o obecność firmy na serwisach cieszących się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Swoje oferty pracy w Częstochowie zamieszałam bezpłatnie na https://www.jober.pl/Częstochowa/ i okazało się to dużym ułatwieniem w budowaniu zgranego zespołu.
liśnia

Re: Własny biznes

Post autor: liśnia »

Prowadząc wlasną firmę warto pomyśleć o zabepieczeniach, dzieki którym nasza firma bedzie w dobrych rękach. A chmura dla firm to moim zdaniem genialne rozwiązanie. Jedną z zalet jest przechowywanie kopii i pełna integracja danych w jednym miejscu – to dostęp do informacji zawsze i wszędzie, z dowolnego komputera.
Róża

Re: Własny biznes

Post autor: Róża »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byście dobrze zastanowili się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Osobiście podpowiem Wam, że korzystając z takich rozwiązań jak https://interaktywnie.com/biznes/newsy/ ... owy-260939 moglibyście o wiele skuteczniej otworzyć własny sklep online. To ważna rzecz, pamiętajcie o tym!
KamilkaŻ9089

Re: Własny biznes

Post autor: KamilkaŻ9089 »

Ja prowadzę własny zakład poligraficzny i powiem wam, że ciągle coś trzeba sprawdzać i serwisować. Dobrze, że jestem w stałym kontakcie z firmą ARTPOL https://www.artpoltech.com.pl/o-firmie, która oferuję sprzedaż części własnie do takich branż i zakładów papierniczych , poligraficznych.
bonżur33

Re: Własny biznes

Post autor: bonżur33 »

Własny biznes to też decyzje które mogą nam dać oszczędności w jego prowadzeniu. Ja zdecydowałem się na outsourcing kadr, tutaj https://poradniki.net/kiedy-warto-skorz ... ingu-kadr/ możecie przeczytać jak to wygląda i dla kogo będzie dobrą decyzją. Ja zdecydowanie polecam.
słomka

Re: Własny biznes

Post autor: słomka »

Teraz są bardzo trudne czasy dla wszystkich przedsiębiorców, muszą się oni borykać z wieloma problemami jak np. utratą wartości aktywów. Warto w tym zakresie poszukać wsparcia dlatego bardzo polecam https://kpmgspot.pl/produkt/utrata-wart ... ars-cov-2/
AntoninkaŚ

Re: Własny biznes

Post autor: AntoninkaŚ »

Jeżeli własny biznes to trzeba załatwić kasę fiskalna bo bez tego ani rusz . Swoją kasę fiskalna zamówiłam w TANIAKASA https://taniefiskalne.pl/kontakt/ i dostałam bardzo dobrą i prosta w obsłudze kasę fiskalną, która będzie nam służyła kilka dobrych lat.
Szymuś

Re: Własny biznes

Post autor: Szymuś »

Dla nas strzałem w dziesiątke okazało się otwarcie gabinetu fizjoterapii. Mamy duża grupe stałych pacjentów i co chwilę przybywają nowi. Dlatego by usprawnić naszą pracę znalazłem program gabinet lekarski Który ułatwi rejestrację, umawianie terminów wizyt. A też odpowiednio zabaezpieczy dane naszych pacjentów, które będą przechowywane zgodnie z obowiązujacymi przepisami RODO. Chronione przed ich wypływem na zewnatrz.
Stanisław

Re: Własny biznes

Post autor: Stanisław »

Prowadząc własny biznes często dochodzi do sytuacji w których ciężko realnie wycenić wartość sprzętu elektronicznego z którego już nie korzystamy. Polecam Wam Odkup , prowadzą oni skup używanego sprzętu elektrycznego używanego przez firmy. Polecam zapoznać się z ich całą usługą.
wępta

Re: Własny biznes

Post autor: wępta »

ja mam salon fryzjerski, jestem bardzo zadowolona z tego kroku, na brak klientów nie mogę narzekać, mam zapisany kalendarz na następne miesiące, na co dzien pracuję głównie na sprzęcie babylissPRO, mam duże zaufanie do tej marki, ostatnio dokuplam nową prostownicę Elipsis 24 mm, ma swietnej jakosći plytki, szybko się rozgrzewa i ma jonizację
kórtka

Re: Własny biznes

Post autor: kórtka »

Nasz biznes to hodowla zwierząt , takze fermy i kurniki. Cały biznes należało rozpocząć od zadbania o wyposażenie akcesoria, i pełen sprzęt bez którego byśmy zwyczajnie nie ruszyli. Ale się udało! Zaopatrzenie zaproponowane przez https://www.wesstron.pl/#co-oferujemy całkowicie sprostało naszym wymogom na tym polu.
Łucja

Re: Własny biznes

Post autor: Łucja »

Jeśli chodzi o takie urządzenia jak kasy fiskalne czy drukarki fiskalne to widziałam super ofertę na stronie kasy fiskalne gdańsk ta firma ma super oferty i szeroką gamę najlepszych urządzeń. Sprawdźcie zapoznajcie się bo naprawdę warto mieć dobre i nowoczesne urządzenia w swojej firmie.
Mirą David

Re: Własny biznes

Post autor: Mirą David »

Co do druku 3d jak najbardziej polecam, potencjał jest dość spory i można robić naprawdę fajne rzeczy. Drukarka to jedno, na pewno również warto zwrócić uwagę na dobrej klasy filamenty, które mają odpowiedni kolor, średnicę, nie zapychają drukarki, dobrze sie kleją oraz dają taką strukturę wydruku, jak potrzeba. Tu polecam sklep internetowy Print-Me, na pewno coś doradzą
Niuńka77

Re: Własny biznes

Post autor: Niuńka77 »

Czy znane jest wam pojęcie DNA marki ? Jak mówią fachowcy to unikalna recepta na sukces w biznesie. Warto więc się z tą tematyką zapoznać , bo może okazać się ,ż to jest to czego od dawna szukasz. Nie umiałeś tylko tego zidentyfikować i nazwać. Na jednym z blogów o tematyce biznesowej - https://commplace.pl/blog/dna-marki/ ,temat ten został poruszony. DNA marki nie jest sloganem reklamowym ani stwierdzeniem ukutym na potrzeby pozycjonowania - to fakt.
Miłosz74

Re: Własny biznes

Post autor: Miłosz74 »

deborah pisze: ↑09 lut 2021, 11:24 Ja prowadzę własną firmę i postanowiłam zacząć współpracę z agencją marketingową. Potem zainwestowałam w agencję w której pracują Specjaliści prestashop i zajęli się moją stroną internetową. Teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja bo zdobyłam dużo nowych klientów.
Też od jakiegoś czasu współpracuję na stałe z agencją marketingową. Zdecydowałem się na usługi https://www.greenweb.pl/ i jestem bardzo z nich zadowolony.

zielona kawa właściwości
Rełek

Re: Własny biznes

Post autor: Rełek »

Print-Me jak najbardizej okej. Pod względem jakosci filamentów zdecydowanie najlepszy i najbardziej praktyczny sprzęt. Cenowo wychodzi dobrze, na pewno też trzeba brać pod uwagę fakt, że otrzymamy filamenty, które po prostu mają dobrą specyfikację techniczną i dzięki temu nie zmieniając ciągle parametrów wydruku wydrukujemy rzeczy, jakie chcemy
AleksanderkaŻ

Re: Własny biznes

Post autor: AleksanderkaŻ »

Ja weszłam do spółki z moją przyjaciółką i otworzyłyśmy w naszym mieście mini spa i powiem wam, że nawet dobrze nam ten biznes funkcjonuję. Na samym początku miałyśmy trochę problemów ze znalezieniem lokalu ale w końcu znalazłyśmy dobre miejsce. Udało nam się znaleźć firmę, która oferuję sprzedaż mebli do spa https://www.german-shop.pl/meble.html. Firma oferuję też takie wyposażenie jak wanny spa i jedną u siebie już mamy.
pracuś

Re: Własny biznes

Post autor: pracuś »

Prowadzenie własnego biznesu jest trudne. Najtrudniej zdobyć wysokiej klasy specjalistów. Dlatego pracodawcy mają możliwość skorzystania z tej oferty tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Tu za darmo i bez ograniczeń można dawać ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. A jak jeszcze nie korzystacie z pakietu Kadry i płace, to za zamieszczanie ogłoszeń dostaniecie kod rabatowy co pozwoli na darmowy dostęp do wfirmy- chyba warto.
Karolina SzymkowskaŚ

Re: Własny biznes

Post autor: Karolina SzymkowskaŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie własnego biznesu to ja w końcu otworzyłam swój gabinet i bardzo się cieszę, że zaczynam swoją przygodę z własnym biznesem. Jestem świeżo po specjalizacji i razem z koleżanką otworzyłyśmy własny gabinet ginekologiczny i gabinet znajduję się u mnie w domu. Ostatnim i najważniejszym elementem będzie aparat do usg i taki właśnie sprzęt zamówiłyśmy z firmy GEMED https://gemed.pl/strona/produkt/samsung_hera_i10 i wybraliśmy model SAMSUNG HERA I10.
pólek

Re: Własny biznes

Post autor: pólek »

chcę w końcu przejść na swoje, męczy mnie praca na etat, zawsze mi się maryzło otworzenie czegoś z jedzeniem, miałem okazję pracować w gastro i dobrze to wspominam, sieć Barfa Kebab ma fajną ofertę, to sieć franczyzy, a w sieci zawsze łatwiej wystartować, bo mają gotowy model biznesowy
jelonek

Re: Własny biznes

Post autor: jelonek »

Firma Renggli ma w swojej ofercie możliwość wyposażenia laboratorium. Znajdziecie u nich najróżniejsze meble laboratoryjne - na przykład taborety laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/krzesla-la ... ratoryjne/ . Może warto więc pomyśleć o założeniu biznesu związanego z laboratorium?
Kajetaneźć

Re: Własny biznes

Post autor: Kajetaneźć »

Ktoś z was wspomniał wcześniej o obsłudze celnej ? bo jeżeli ktoś z was szuka takiej firmy to ja się zgłaszam i mogę polecić namiar na dobrą firmę, która takie odprawy celne oferuję. Firma https://www.mtm-agencjacelna.pl/kontakt Mtm z miejscowości Żary takie usługi oferuję i ja korzystałem z ich usług od lat i powiem wam, ze jest to najlepsza i najsprawniej działająca firma.
wuntch

Re: Własny biznes

Post autor: wuntch »

To prawda, nawet w takim małym sklepiku, jak nasz potrzebne są różnego rodzaju oznaczenia. Niedawno wymienialiśmy kasę fiskalną i teraz mamy o wiele lepsza, sprawniej działającą. Skorzystaliśmy z oferty firmy Kamex https://kamex24.pl/kontakt.html w Skarżysko-Kamiennej. Oni mają urządzenia fiskalne wysokiej jakości, z dobrym oprogramowaniem, wzięliśmy tam także terminal. Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają konkurencyjne, zdecydowanie opłaca się tam zaopatrzyć, polecam serdecznie.
jammm

Re: Własny biznes

Post autor: jammm »

W zakładzie produkcyjnym to norma. U nas dodatkowo są oznaczenia w sprawie odzieży jednorazowej, jaką należy na siebie nakładać, gdy wchodzi się do pomieszczeń. Zajmujemy się produkcją kosmetyków i tutaj wszystko musi być utrzymane w idealnych warunkach. Produkcje wykonujemy sami, ale już opakowania do naszych produktów kupujemy gotowe. Jest to kompromis, który wypracowaliśmy już dawno temu i doskonale nam się sprawdza. Solidne opakowania, z dobrym zamknięciem i w świetnej cenie kupujemy od firmy Jantom http://jantom.krakow.pl/katalog z Krakowa. Zdecydowanie mogę ich polecić.
hemin

Re: Własny biznes

Post autor: hemin »

Oznaczenia mamy, ale, jako że pracujemy u kogoś, bo jesteśmy firmą brukarską, to wygląda to nieco inaczej. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowanym zaczęciem takiej firmy i ma doświadczenie, to sprzęt możecie kupić w firmie GEPTER https://gepter.pl/oferta z Harbutowic. Oni w swojej ofercie posiadają narzędzia, maszyny urządzenia i akcesoria brukarskie wysokiej jakości, które są profesjonalne i idealnie nadają się do wykonywania takiej pracy. My z nich korzystamy od dłuższego czasu i świetnie nam się sprawdzają, polecam.
WiesiaŻ

Re: Własny biznes

Post autor: WiesiaŻ »

Jeżeli ktoś zw as prowadzi swoją restaurację to ze swojej strony polecam zapoznać się ofertą firmy , która oferuję sprzedaż przepysznych pieczarek w bardzo dobrych cenach. Firma https://www.pieczarka-tomstarek.pl/ oferuję sprzedaż pieczarek i powiem wam, że naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego dostawcy. Warto zapoznać się z ich stroną i na przykład z procesem produkcyjnym https://www.pieczarka-tomstarek.pl/oferta/produkcja bo przebiega bardzo ciekawie.
tiil

Re: Własny biznes

Post autor: tiil »

Mamy własną firmę, w końcu udało się ją założyć i już aktywnie działa od kilku miesięcy. Prowadzimy sklep z odzieżą używaną, teraz jest na ten towar bardzo duży popyt. Odzież kupujemy od sprawdzonego dostawcy, jest to hurtownia Wilkowscy 4 pory roku: https://4poryrokuoutlet.pl/content/11-kontakt Oni mają odzież damską, męską, dziecięcą, która jest bardzo dobrej jakości, praktycznie wszystko, z każdej dostawy sprzedajemy z powodzeniem. Ceny mają korzystne, polecam.
all

Re: Własny biznes

Post autor: all »

No zasady bhp trzeba spełniać w każdym miejscu pracy. My pracujemy zawsze u klienta, wykonujemy termomodernizacje elewacji i ogólnie prace elewacyjne. Zawsze zachowujemy standardy bezpieczeństwa pracy, zwłaszcza podczas pracy na wysokościach. Niedawno kupiliśmy sobie nowy sprzęt, który naszą pracę ułatwia. Jest to nowa i o wiele lepsza od tej, którą już posiadaliśmy, maszyna do cięcia styropianu. Kupiliśmy ją z firmy MAX.GJ https://maxgj24.pl/kontakt z Dębicy. Maszyny od nich, mocowania maszyn do rusztowania, itp. są bardzo dobrej jakości, działają niezawodnie, polecam.
akita

Re: Własny biznes

Post autor: akita »

Jakoś może mi pomożecie? Chodzi o coś takiego jak zalety sklepu na magento , bo to jednak dla mnie ważna sprawa. Może jednak poradzimy sobie z tym? Chodzi mi o rozwiązania docelowe, jak na przykład typowa platforma sklepowa. Nie wiem, można sobie z tym jakoś poradzić? Coś dobrać odpowiednio?
vaiolla

Re: Własny biznes

Post autor: vaiolla »

A czy ktoś z was może prowadzi lokalny sklep spożywczy? Tak pytam, ponieważ myślałam ostatnio, aby otworzyć u siebie sklep, taki mini market. Tak powoli się rozglądam za lokalem, a co do wyposażenia rozważam tutaj https://cws.com.pl/k,270,wozki-plastikowe.html zakupy, może kojarzycie tą firmę?

susz konopi
bziuk

Re: Własny biznes

Post autor: bziuk »

Oczywiście zależy od rodzaju biznesu o którym mówimy. Jeśli chodzi o branżę kosmetyczną, warto rozważyć partnerstwo z producentem plastikowych opakowań jak https://omegaplastics.pl/hurtownia-bute ... stikowych/. Ich oferta jest warta uwagi
sonia88

Re: Własny biznes

Post autor: sonia88 »

Jakbyście szukali mebli bhp, czy regały magazynowe, czy inne meble do firm, to tutaj https://cws.com.pl/k,232,meble-bhp.html możecie się rozglądnąć. Oni mają sprawdzone artykuły dla firm w formie mebli stalowych, jak i różnorodnych sprzętów. Najlepiej dokładnie sprawdzić sobie ich ofertę.
maggge

Re: Własny biznes

Post autor: maggge »

Jeśli myślicie o własnym sklepie internetowym to koniecznie przeczytajcie ten poradnik - https://zarabianienaforex.pl/na-co-wart ... rnetowego/ . Można znaleźć w nim przydatne rady na temat tego, na co zwrócić uwagę podczas zakładania e-sklepu. Aktualnie coraz więcej firm przenosi się do sieci i to dobry wybór, bo dzięki temu sprzedaż zdecydowanie wzrasta.
megaan

Re: Własny biznes

Post autor: megaan »

No dobra, magazyn trzeba wyposażyć, ale czym są ogólnie schematy plc? Macie jakąś wiedzę w tym temacie? Ja naprawdę nie jestem pewna, Dlatego każda wskazówka jest dla mnie na wagę złota. To coś rzetelnego, a dodatkowo może pomóc w moich działaniach. Co wy na to?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
olkaa

Re: Własny biznes

Post autor: olkaa »

U mnie sensownie jest po prostu podejść do tematu tak, by sobie po prostu prowadzić firmę bez żadnych problemów? Na pewno wartością samą w sobie jest coś takiego jak porządnie zadbany park maszynowy. Dlatego systemy smarowania maszyn muszę sprawdzić. Bez tego nie da się ruszyć.
Sławomir

Re: Własny biznes

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://innoship.com/pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy Innoship, która dostarcza rozwiązania z zakresu zarządzania przesyłkami i usługami kurierskimi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ilonkarr

Re: Własny biznes

Post autor: ilonkarr »

Mój biznes to powiem wam potrzebuje pomocy z księgowością i kadrami bo nie dajemy już rady się tym zajmować, za dużo pracowników jest. Ale słyszałam że można outsourcingować takie usługi, ta https://leasingteam.pl/ firma ma coś takiego z tego co widziałam.
kamil32

Re: Własny biznes

Post autor: kamil32 »

Autentyczność odgrywa kluczową rolę w budowaniu wizerunku marki i ma wiele korzyści dla firm - https://supernowosci24.pl/artykul-promo ... ej-zyskac/ Autentyczność pomaga budować zaufanie konsumentów do marki. Klienci zazwyczaj bardziej ufają firmom, które są transparentne, uczciwe i działają zgodnie z wartościami, które prezentują. Wiarygodność firmy może przekonać klientów do wybrania jej produktów lub usług zamiast konkurencyjnych.
pistacje

Re: Własny biznes

Post autor: pistacje »

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa czy branży, reklama w social mediach staje się niezbędnym elementem skutecznej strategii marketingowej - https://inowroclaw.info.pl/artykul/jaki ... ej/1444599 To miejsce, gdzie ludzie spędzają dużo czasu, dzieląc się swoimi zainteresowaniami, doświadczeniami i preferencjami. Dlatego reklama w social mediach ma potencjał docierania do wyjątkowo różnorodnej i aktywnej grupy odbiorców, co daje firmom nieograniczone możliwości wzrostu, zwiększenia sprzedaży i budowy trwałej relacji z klientami.
Hoimax

Re: Własny biznes

Post autor: Hoimax »

Branża e-commerce jest bardzo dynamiczna i nadal ewoluuje. Nowe technologie, trendy konsumenckie i zmieniające się warunki rynkowe będą nadal wpływać na rozwój tej dziedziny. Tutaj https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/n ... mmerce/u9y możecie poczytać o najnowszych trendach w technologii e-commerce.
Awatar użytkownika
Bellana
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:29

Re: Własny biznes

Post autor: Bellana »

Warto otworzyć sklep w necie. Może być na platformie Prestashop. Moja znajoma ma tam sklep. Zdecydowała się tez na moduł ratalny IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Dzieki temu zabiegowi ma więcej klientów.
czwartek87

Re: Własny biznes

Post autor: czwartek87 »

W firmie, bardzo ważna sprawa, to również bezpieczeństwo danych naszych klientów. Jedną z ważniejszych spraw jest https://www.kociewiak.pl/artykul/16496, ... w-biznesie , zabezpieczenie danych osobowych. To dane wrażliwe, zarówno sami pracownicy jak cała infrastruktura, powinna być dobrze zabezpieczona oraz przygotowana do ochrony danych oraz reagowania na ich utratę lub wyciek.
szef78

Re: Własny biznes

Post autor: szef78 »

Coraz częściej na rynku, możemy spotkać się z doradztwem - https://zw.pl/outsourcing-kadr-i-plac-a ... sci,150486 z zakresu księgowości czy kadr. Prowadząc firmę, to dużo bezpieczniejsze rozwiązanie a właścicielowi czy zarządowi, pozwoli dużo lepiej skupić się na prowadzeniu firmy i nowych wyzwaniach, głównym zyskiem jest czas, który w ten sposób zostaje po naszej stronie.
laguns

Re: Własny biznes

Post autor: laguns »

Czasem pomysł na biznes przychodzi od razu, czasem nie możemy nic wymyślić i szukamy pomysłów. Od jakiegoś czasu branża e-commerce prężnie się rozwija, więc warto wiedzieć na co stawiać jeśli prowadzi się taki biznes. Ja widziałam wiele artykułów na ten temat, a jeden z nich można znaleźć pod adresem https://noweinfo.pl/sprawdz-5-uzyteczny ... -commerce/
Oolllek22

Re: Własny biznes

Post autor: Oolllek22 »

Tutaj https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... a-bhp.html możecie poczytać na temat tego, jak ważne są szkolenia BHP w firmie. Firma, która dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, buduje pozytywną reputację wśród klientów, partnerów biznesowych i społeczności lokalnych. Pracownicy doceniają firmę, która inwestuje w ich bezpieczeństwo i zdrowie. To może pomóc w zatrzymaniu i przyciąganiu najlepszych pracowników.
Fabbiann

Re: Własny biznes

Post autor: Fabbiann »

Wdrażanie zmian często wymaga od pracowników nauki nowych umiejętności i zrozumienia nowych rozwiązań. Dlatego organizowanie szkoleń i warsztatów jest kluczowe. Jak to zrobić efektywnie? Ten artykuł przedstawia praktyczne wskazówki: https://swidnica24.pl/2023/06/zarzadzan ... -w-firmie/ Warto dokładnie się z nim zapoznać.
klaraa

Re: Własny biznes

Post autor: klaraa »

Powiem wam, że takie finansowanie faktur to naprawdę dobra sprawa... Bo wiadomo, że cały czas każdy ponosi jakieś koszty/ inwestycje, a tak to nie musimy czekać za klientem, aż opłaci nam faktury. Przykładowo firma Transcash je sfinansuje.
jadźka

Re: Własny biznes

Post autor: jadźka »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na kalendarz biurkowy na spirali . Faktycznie firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim zamówienia są tutaj szybko realizowane.
Dronic63

Re: Własny biznes

Post autor: Dronic63 »

Uważam, że naprawdę fajnym sposobem na biznes jest prowadzenie własnego sklepu internetowego. Jest to jednak biznes, w którym trzeba być na bieżąco jeśli chodzi najnowsze techniki i nie tylko. Pod adresem: https://www.apaczka.pl/blog/ jest sporo informacji dotyczących procesów wysyłkowych logistyki i e-commerce, które też na pewno by Ciebie dotyczyły gdybyś zdecydował się na taki biznes.
losek

Re: Własny biznes

Post autor: losek »

Mówiąc o biznesie, należy pamiętać, że każda firma potrzebuje płynności finansowej. Jeśli masz problemy z opóźnieniami w płatnościach faktur, to faktoring jest świetnym rozwiązaniem. Sprawdź ofertę Aforti Factor - zapewniają szybkie i przejrzyste rozwiązania, które pomogą uzyskać fundusze potrzebne do prowadzenia działalności.
mario928

Re: Własny biznes

Post autor: mario928 »

Prowadząc własny biznes bardzo ważna jest logistyka - https://www.radiotczew.pl/artykul-4medi ... cha-dostaw W kontekście ekologicznego podejścia do logistyki, magazyny odgrywają istotną rolę. Inteligentne systemy rozmieszczania towarów, panele fotowoltaiczne na dachach magazynów i oświetlenie LED są obecnie standardem. Te praktyki redukują zużycie energii, przyczyniając się do bardziej zrównoważonej gospodarki.
Awatar użytkownika
eleonor34
Posty: 80
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:40

Re: Własny biznes

Post autor: eleonor34 »

A włąsny sklep ? Na przykład na platformie Shoper doskonale sie sprawdzi, poza tym jak chcemy sprzedawać droższe lub większe rzeczy, to warto pomyśleć o module ratalnym IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ To zdecydowanie pomoze w sprzedazy, klienci lubią taka formę płatności.
Buśka

Re: Własny biznes

Post autor: Buśka »

A rejestracja bdo gotowa? Musicie robić? Warto podkreślić, że składanie sprawozdania BDO to inwestycja w prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa, która może przynieść oszczędności czasowe i finansowe w dłuższej perspektywie.
Sławomir

Re: Własny biznes

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://pov.elk.pl/reklama-zewnetrzna-szansa-na-sukces/ , gdzie dowiecie się dlaczego warto zdecydować się na reklamę zewnętrzną. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
elkaa

Re: Własny biznes

Post autor: elkaa »

Rozważając różne możliwości, zaczęłam zastanawiać się nad skorzystaniem z opcji jak chromatografia jonowa Słyszałam same pozytywne opinie na jego temat, co zdecydowanie przyciągnęło moją uwagę. Dodatkowo, oferta firmy wydaje się być bardzo konkurencyjna, co sprawia, że rozważam tę opcję jako potencjalnie atrakcyjną.
Marcelle3

Re: Własny biznes

Post autor: Marcelle3 »

We własnym sklepie www, warto też zadbać o odpowiedni standard płatności. Pomocne mogą okazać się https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-sp ... click.html szybkie płatności. Dziś klienci często korzystają z urządzeń mobilnych, tam płatności powinny wymagać jeszcze mniejszej ilości ruchów i kliknięć. Równie ważne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa tych płatności.
magdaa

Re: Własny biznes

Post autor: magdaa »

W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego ciągnika rolniczego to kluczowy krok w efektywnym gospodarowaniu. Na stronie https://solistraktor.pl/ znajdziesz szeroki wybór maszyn o solidnych parametrach technicznych, a atrakcyjne ceny sprawią, że zakupy staną się przyjemnością.
drejkamanasterkaa

Re: Własny biznes

Post autor: drejkamanasterkaa »

Jestem zdania, że każdy nas może rozwinąć co tylko zechce, o ile będzie pracował ciężko, wytrwale i nie narzucał sobie presji. Stąd sprawdzam sobie sklepy takie jak NetSelect, w których takie skanery kodów kreskowych https://netselekt.pl/czytniki-kodow-kreskowych-unitech to normalna sprawa. Sądzę, że bez tego nijak nie uda mi się biznesu rozwinąć.
MariuszM

Re: Własny biznes

Post autor: MariuszM »

Poznanie opinii w takich tematach jest bardzo ważne ponieważ poszerza nasze horyzonty myślowe. Prowadzenie biznesu to przede wszystkim decyzja odnośnie wyboru branży w jakiej chcemy działać. Nie zawsze wystarczy poczytać porady jak znajdziemy w internecie, czasami lepiej jest zlecić badania rynku by poznać zapotrzebowanie na dane usług. Zazwyczaj duży popyt jest na bardziej wyspecjalizowane zlecenia z wykorzystaniem takich elementów jak rury ceramiczne - https://www.zamac.pl/oferta/ceramika-te ... niotrwala/ Zazwyczaj ma to miejsce w przemyśle lub większych firmach więc na zarobki nie można narzekać. Trzeba brać pod uwagę wysoką jakość oferowanych usług bo tylko wtedy zyskamy renomę w dłuższej perspektywie czasu.
Mośka121

Re: Własny biznes

Post autor: Mośka121 »

Jeśli macie swój biznes to na pewno wiecie jak ważna jest reklama. Na stronie https://rkdb.bialystok.pl/reklama-w-internecie/ macie wiele informacji jak robić dobrą i skuteczną reklamę w Internecie dla swojej firmy. Poczytajcie w wolnej chwili.
Damian515

Re: Własny biznes

Post autor: Damian515 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę szkółki drzew i krzewów Ogrody Mazowsze, która w ofercie posiada m.in. drzewka ozdobne . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Ludwikk82

Re: Własny biznes

Post autor: Ludwikk82 »

W chmurze przechowuje swoje dane coraz więcej firm - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html .Przed przeprowadzeniem pełnej migracji, firma musi dokładnie przetestować środowisko docelowe. Tworzenie środowiska testowego pozwala na identyfikację potencjalnych problemów i wprowadzenie niezbędnych poprawek przed pełną migracją. Testowanie gwarantuje płynne przejście do chmury bez zakłóceń w działaniu firmy.
kasowa

Re: Własny biznes

Post autor: kasowa »

Dla każdego biznesu, ważna jest optymalizacja działania oraz obniżenie kosztów, doskonale sprawdzą się w tej roli self-service checkouts - czyli kasy samoobsługowe. Niektórzy klienci mogą preferować obsługę przy kiosku samoobsługowym, ponieważ daje im to większą prywatność podczas dokonywania płatności. Kasy samoobsługowe pozwalają na optymalizację personelu, ponieważ wymagają one mniej personelu do obsługi, co może skutkować oszczędnościami lub możliwością przesunięcia pracowników do innych zadań.
Agneisz8

Re: Własny biznes

Post autor: Agneisz8 »

Zatrudnienie trenera biznesowego może przynieść liczne korzyści dla firmy. Po pierwsze, trener biznesowy pomaga w rozwoju kompetencji pracowników, co przekłada się na zwiększenie wydajności i efektywności pracy. Po drugie, trener biznesowy może wspierać w budowaniu pozytywnej kultury organizacyjnej oraz motywacji pracowników, co wpływa na poprawę zaangażowania i retencji talentów w firmie. Ponadto, trener biznesowy może być kluczowym czynnikiem w wprowadzaniu zmian organizacyjnych oraz adaptacji do nowych technologii i strategii biznesowych.
ODPOWIEDZ