Własny rozwój

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

Własny rozwój

Post autor: Hybrina »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: Własny rozwój

Post autor: Weronika »

Dbając o własny rozwój warto się też zatroszczyć o znajomość języków obcych. I nie mówię tutaj tylko o angielskiem i niemieckim. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/szwedzki możecie się na przykład zapisać na kurs języka szwedzkiego. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka znajomość się Wam przyda ;)
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: Własny rozwój

Post autor: billy »

Najlepsze są takie szkolenia, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami oraz powiązane ze szkołą, z tym co tak naprawdę chcemy robić... Ja na przykład planuję otworzyć biuro rachunkowe i zamierzam wybrać się na szkolenia z działu finansów w tej firmie : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ , ponieważ chciałabym nauczyć się wielu przydatnych rzeczy z tego zakresu.
Awatar użytkownika
venduin
Posty: 187
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:07

Re: Własny rozwój

Post autor: venduin »

Staram się rozwijać jak tylko mogę, a większość czasu poświęcam teraz mojej nowej firmie. Póki co z dnia na dzień jest coraz lepiej jednak teraz myślę nad reklamą jakąś.... na konferencje wiem, że dobry będzie firmowy napój energetyczny z logo własnej firmy żeby na zdjęciach został czy ogólnie zapadł klientom w pamięć, ale co polecacie jeżeli mówimy o marketingu internetowym? Co jest najlepsza formą reklamy na ten moment?
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: Własny rozwój

Post autor: Miroslaw221 »

Chcesz polepszyć działanie swojej firmy? Oczywiście możesz to zrobić z firmą https://sellintegro.pl/27-allegro . w większości firm krótki czas przetwarzania zamówień jest bardzo istotny. Jeśli chcesz żeby firma była konkurencyjna to skorzystaj z oferty tej firmy.
ODPOWIEDZ