za granicę do pracy?

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy, pracodawcach, ale i o sposobach spędzania czasu wolnego. Zapraszamy do dyskusji wszystkich poszukujących informacji o firmach, poleceń i tych, którzy po prostu chcą podyskutować o pracy.
Awatar użytkownika
Ziemowit-60
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2022, 12:43

za granicę do pracy?

Post autor: Ziemowit-60 »

Mieliście kiedyś okazję pracować za granicą? Ja pomyślałem, żeby chyba i na mnie pora, żeby spróbować swoich sił, a przy okazji zarobić trochę więcej, bo wiem że to możliwe ;) Interesuje mnie na pewno praca w Holandii, może w Niemczech ale to zależy od oferty jaką znajdę. No i właśnie, gdzie polecacie szukać? Przez agencję czy na własną rękę? Dzięki za rady
oberek

Re: za granicę do pracy?

Post autor: oberek »

W obu krajach, Belgii i Holandii, można znaleźć kilka ofert pracy w sektorze budowlanym. Warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z firmą https://mesoworks.com/, która poszukuje wykonawców na różne projekty. Na stronie można zapoznać się ze szczegółami
manilka

Re: za granicę do pracy?

Post autor: manilka »

Dużo osób wyjeżdża na północ do pracy i jeśli ktoś ma w planach Norwegię to polecam zajrzeć na stronę https://zyciewnorwegii.pl/. Jest to świetne źródło informacji na temat procesu poszukiwania pracy, a także lepszego zrozumienia norweskiej kultury i gospodarki.
owarka

Re: za granicę do pracy?

Post autor: owarka »

Dla osób mieszkających w Norwegii korzystne jest posiadanie karty kredytowej na wypadek nieprzewidzianych wydatków. Osoby zainteresowane uzyskaniem karty kredytowej mogą odwiedzić stronę internetową https://www.motty.no/pl/karta-kredytowa-norwegia, na której znajdą wszystkie niezbędne szczegóły, a także dane kontaktowe do doradców posiadających wiedzę na temat wymaganych procedur i wniosków związanych z uzyskaniem karty kredytowej.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 119
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:47

Re: za granicę do pracy?

Post autor: martka »

Faktycznie planujecie wyjazd za granicę? W takim razie, zróbcie to bezpiecznie. Z agencją MG Solutions nie musicie o nic się martwić. Warunki pracy są jasne, a zatrudnienie w pełni legalne.
Rumcajs

Re: za granicę do pracy?

Post autor: Rumcajs »

W obliczu zmieniających się regulacji prawnych dotyczących pracy, agencje zatrudnienia stają się ważnym źródłem wiedzy i wsparcia dla firm. Korzystając z doświadczenia agencji, takich jak https://leasingteam.pl/ pracodawcy mogą łatwiej dostosować swoje praktyki zatrudnienia do obowiązujących przepisów, minimalizując ryzyko prawne.
ODPOWIEDZ