jaka kancelaria?

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Awatar użytkownika
sandra1973
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 13:35

jaka kancelaria?

Post autor: sandra1973 »

Jaka kancelaria adwokacka w Łodzi jest według was godna polecenia i do której warto się wybrać ze sprawą z zakresu prawa spadkowego? Zależy mi na znalezieniu specjalisty z polecenia, bo przynajmniej wtedy będę miała świadomość, że jestem w dobrych rękach, prawda? To jak będzie, gdzie wy się konsultowaliście i jakiego specjalistę jesteście w stanie polecić?
Lolek

Re: jaka kancelaria?

Post autor: Lolek »

Bardzo dobrym prawnikiem jest mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Prowadzi praktykę w Ełku, zajmuje sie wieloma dziedzinami prawa, w tym prawem spadkowym. Udzieli ci kompleksowej, rzetelnej pomocy, możesz liczyć na jego pełne wsparcie, zaangażowanie i profesjonalizm. Do każdej powierzonej sobie sprawę podchodzi profesjonalnie i kompleksowo. Jest świetnym adwokatem, zawsze zaangażowanym i empatycznym. Udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, pisma procesowe, reprezentuje klienta przez sądami wszystkich instancji.
ODPOWIEDZ