Kancelaria prawna

Wszystko o prawach konsumenta, kodeksie pracy, administracji, urzędach. Porady prawne, polecenia najlepszych kancelarii. Sprawdź!
Beśka

Kancelaria prawna

Post autor: Beśka »

Poszukuję firmy, właściwie kancelarii prawnej czy radców prawnych, dla której prawo bankowe i finansowe nie będzie miało żadnych tajemnic. Kilka osób polecało mi kancelarię Grabowski i Wspólnicy, mieliście okazję z nimi współpracować?
Awatar użytkownika
magdi
Posty: 156
Rejestracja: 11 lis 2019, 13:06

Re: Kancelaria prawna

Post autor: magdi »

Trzeba się właśnie kierować i wcześniej sprawdzić w czym dana kancelaria się specjalizuje. Czy to jest jedna konkretna dziedzina prawa, czy kilka. Tak jak zespół kancelarii Łukasza Węgłowskiego w wielu dziedzinach prawa jest w stanie pomóc. Zespół adwokatów i aplikantów adwokackich jaki tam pracuje, do każdej powierzonej sprawy podchodzi indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Dlatego nie dziwią pozytywne opinie zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 39
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Trenerka »

Jak nie jesteście czegoś pewni to najlepiej skonsultować sprawę z kancelarią prawną i mieć jasną sytuacje, pewność. Macie już kogoś sprawdzonego do takiej pomocy? Zerknijcie sobie na stronkę http://sterrn.pl pomagają w wielu sprawach, także związanymi z rachunkowością, kadrami.
Ola Zduć

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Ola Zduć »

Kancelarie online nie mówię, że są złe bo korzystałam z nich wiele razy i pomagały. Jednak nadają się one tylko do prostych spraw. Kiedy miałam problem z odzyskanie pieniędzy z polisolokat to musiałam szukać kancelaria i spotkać się live. Podsumowując odzyskałam pieniądze z polisolokaty PZU i wszystko jest już ok. Nie korzystając z kancelarii online zaoszczędziłam dużo czasu bo tam wszystko długo trwa niestety.
łotwa

Re: Kancelaria prawna

Post autor: łotwa »

Bardzo ważne jest to w jakim celu szukamy takiego radcy prawnego. Bo jeśli chodzi o jakieś sprawy budowlane, albo rodzinne to polecam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj bardzo odpowiedzialnie zajmują się sprawą, dość szybo reagują, więc myślę, że byłby w stanie Ci pomóc.
Awatar użytkownika
mateo
Posty: 29
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:24

Re: Kancelaria prawna

Post autor: mateo »

Każdy z nas może innej pomocy potrzebować. Zależy czego dotyczy problem. W sprawie kredytów we frankach to mogę szczerze polecić https://cleverstep.pl/ z Poznania. Nie są typową kancelarią, ale pracuje tam niezwykle profesjonalny zespół adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w pomocy frankowiczom. O ich problemach wiedzą wszystko. Doradzą i we wszystkim pomogą, starając się szukać jak najkorzystniejszego rozwiązania.
Basia

Re: Kancelaria prawna

Post autor: Basia »

Jeśli potrzebowalibyście dobrego prawnika od prawa samorządowego,to najlepszym wyborem będzie kancelaria prowadzona przez panią Magdalenę Adamczewską- https://www.adamczewska.com.pl/. Od lat zajmuje się ona szeroko rozumianym prawem samorządowym i administracyjnym. Wspiera jednostki samorządu terytorialnego (urzędy gminy, miast, powiatów) m.in. przy uchwalani uchwał oraz innych czynnościach z zakresu prawa administracyjnego. Swoje usługi świadczy dla klientów z całego kraju.
ODPOWIEDZ