Monitoring online do firmy

Dla fanów nowych technologii, szukających idealnego smartfona czy drukarki. Masz wiedzę o C## czy Javie albo szukasz rozwiązania problemu w kodzie? Dołącz do nas!
łożny

Monitoring online do firmy

Post autor: łożny »

Szukam agencji ochroniarskiej, która będzie miała w ofercie monitoring online, chodzi o system wizyjny online. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jak to się u Was sprawdza? .
detrit

Re: Monitoring online do firmy

Post autor: detrit »

Monitoring online w firmie to świetna sprawa. U mnie biznes kręci się 24/7, bo mam firmę produkującą kartony. Nawet gdy sobie odpoczywam w domu, mogę na telefonie i komputerze, spokojnie obserwować co robią pracownicy. Wszystko jest w bardzo wysokiej rozdzielczości. Nawet plac w nocy pod zakładem jest dobrze widoczny. Głównie to dlatego, że zakupiłem bardzo solidny system telewizji przemysłowej. Wziąłem go wraz z usługą montażu w firmie Keysys ze Świętochłowic https://www.keysys.pl/cctv-i-alarmy/ Zdecydowanie warto ich odwiedzić, bo oferują niskie ceny dodatkowo.

łożysko kosza sprzęgłowego
chacman14

Re: Monitoring online do firmy

Post autor: chacman14 »

Jeśli chodzi o monitoring to polecam sprawdzić na ofertę od firmy https://ivel.pl to sklep z całym wyposażeniem potrzebnym do zrobienia monitoringu i systemu alarmowego w budynkach. Jeśli chcecie mieć monitorowane biuro to ta oferta powinna was zainteresować .
ODPOWIEDZ