Praca w IT

Dla fanów nowych technologii, szukających idealnego smartfona czy drukarki. Masz wiedzę o C## czy Javie albo szukasz rozwiązania problemu w kodzie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
przemysława
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2022, 13:57

Praca w IT

Post autor: przemysława »

Wiecie co, jakiś czas temu zmieniłam moją pracę, nie da się ukryć, że był to dla mnie ogromny krok, wielka zmiana i przede wszystkim wyjście ze strefy komfortu, bo w tym momencie zajmuję się zupełnie czymś innym niż wcześniej. Zaczęłam pracę w IT, stawiam tu dopiero pierwsze kroki, poznaję się z ludźmi w pracy, ale myślę, że to będę miała okazję nadrobić już całkiem niedługo, bo w naszej firmie dość często są organizowane wyjazdy integracyjne i ja oczywiście zamierzam z nich korzystać :)
lina88

Re: Praca w IT

Post autor: lina88 »

Oj tak.... Ja też zauważyłam jakie jest ogromne zapotrzebowanie w tym dziale i ile można zyskać pracując dla tego działu. Chociażby
niedawno dowiedziałam się, że w big data engineer zarobki mogą nawet sięga na 25 tysiące. Szok... Człowiek musi kilka miesięcy pracować, aby dojść do takiej sumy.
Awatar użytkownika
irka
Posty: 79
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:00

Re: Praca w IT

Post autor: irka »

Myślę, że taka praca daje mnóstwo możliwości ale i niesie za sobą wiele obowiązków zawodowych i sporą odpowiedzialność. Szczególnie jeśli osoba dna o bezpieczeństwo danych w firmie. Na https://zlotowskie.pl/artykul/jakie-pro ... na/1405029 czytałam jakie zadania może na siebie przejąć specjalista IT działający na zasadzie usługi outsourcingu, to coraz popularniejsze rozwiązanie.
maryśkaa

Re: Praca w IT

Post autor: maryśkaa »

Ogólnie warto też sprawdzić rzeczywisty koszt leasingu kalkulator . Według moich źródeł, tutaj proces związany z leasingiem przebiega wyjątkowo sprawnie, a personel obsługi klienta wykazuje się znacznym zaangażowaniem w skuteczne rozwiązywanie wszelkich spraw.
baśkaa

Re: Praca w IT

Post autor: baśkaa »

Osobiście uważam, że https://www.oscbr.pl/ to program godny uwagi. Jego wydajność jest imponująca, a bogaty zestaw funkcji pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb. Jeśli zależy Ci na kompleksowym narzędziu, to warto się z nim zapoznać.
ODPOWIEDZ