Zarządzanie firmą - program?

Dla fanów nowych technologii, szukających idealnego smartfona czy drukarki. Masz wiedzę o C## czy Javie albo szukasz rozwiązania problemu w kodzie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
RombPodlaski
Posty: 54
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:24

Zarządzanie firmą - program?

Post autor: RombPodlaski »

Mam w firmie zainstalowany system zarządzania, ale że firma się rozwija muszę kilka ważnych funkcji dodać. Czy jest program, który umożliwi podpięcie starego systemu do nowego, tak żeby nic nie stracić?
Awatar użytkownika
Tikabum
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:18

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Tikabum »

Kupowałem ostatnio na zlecenie szefa taki program o jakim chyba myślisz, czyli system do zarządzania firmą i właśnie ten program umożliwia integrację z narzędziami, z których już korzystasz :)

Poza tym można go później w dalszym ciągu rozbudowywać i jest dość łatwy w obsłudze. Na stronie producenta jest możliwość przetestowania możliwości tego systemu więc spróbuj https://icon24.pl/
ołów

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: ołów »

Do zarządzania firmą służą głównie systemy erp. Tego typu oprogramowanie pomaga w różnych sektorach przedsiębiorstwa jak: produkcja, logistyka, magazyn, sprzedaż, finanse, księgowość.
słowiczek

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: słowiczek »

U mnie to takie coś właśnie jest i nawet fajnie się spisuję. Szkoda tylko na przykład, że nie mówi mi, kiedy trzeba tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy) http://ejko.com.pl/ zacząć. Zawsze jesteśmy na spóźnieniu, ale póki co nic się z tym nie dzieje. Liczę, że niedługo wszystko będzie ruszać, jak się należy.
Violuś

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Violuś »

No właśnie zarządzanie firmą wcale nie jest takie proste. Jest bardzo wiele różnych aspektów prowadzenia firmy, które trzeba ogarnąć.Spotkaliśmy się z firmami, które korzystają z oprogramowania - https://www.rafsoft.net/ - oprogramowania dedykowanego dla małych firm, głównie do fakturowania w małych firmach, choć program ten w swojej najwyższej wersji - professional potrafi na prawdę zaskoczyć.
Pawełł

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Pawełł »

Zarządzanie małą firmą szło mi bez problemów. Schody zaczęły się przy jej powiększaniu. Nie sądziłem, że będą jakiekolwiek problemy w tej materii. Wiele osób sugerowało mi wprowadzenie jednego programu, który ujednolici nam wiele spraw firmowych. Wreszcie uległem i zgodziłem się na wdrożenia systemów informatycznych przez firmę Entra Group https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to był bardzo ważny krok i słuszny.
Włodek

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Włodek »

Jest wiele różnego rodzaju oprogramowania i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest wiedzieć na jaki się nastawić. Całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać na stronie http://www.int24.com.pl/czym-jest-syste ... korzystaja czym tak naprawdę jest system ERP i do czego się go wykorzystuje.
Gawryś

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Gawryś »

Faktycznie ja również szukałem sprawdzonych rozwiązań i jestem zdania, że w końcu udało mi się znaleźć najbardziej dokładnie rozwiązanie. Postawiłem na narzędziownię z firmy https://www.connecto.pl/narzedziownia/ i teraz już wiele aspektów mojej firmy mogę bez najmniejszego problemu kontrolować.
Marcyś35

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Marcyś35 »

Na pewno nie oszczędzaj na tym bo informatyzacja procesów jest bardzo ważna i trzeba w nią iść jeśli chcemy się utrzymać na rynku. Nie musisz od razu zamawiać systemu ERP ale pomoc https://wins.pl/ jest wskazana. Dobiorą ci oni odpowiednie rozwiązania z zakresu księgowości, kadr czy sprzedaży usług poprzez sieć. Dzięki nim zwiększysz przychody i uzyskasz dostęp do nowych klientów.
Małek

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Małek »

Oczywiście to, ze oprogramowanie w firmach jest ważne to każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć. Dla mnie również ważniejsze jest to, aby mieć odpowiednią wiedzę w niektórych kwestiach. Czytałem niedawno na stronie https://swiadome.pl/artykuly/jak-uzyska ... o-to-jest/ czym w ogóle jest numer EORI i tak naprawdę jak można go uzyskać.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Badaka »

Na pewno jest tego sporo, sektor IT bardzo się rozwinął jeżeli chodzi o wsparcie dla firm. Powinniście się takimi rzeczami zainteresować, bo w biznesie bardzo ważny jest stały rozwój. Jeżeli prowadzicie średnią lub też większą firmę to bezpieczeństwo danych firmowych również powinno was zainteresować. Produkty stosowane do takich zadań znajdziecie na https://www.senetic.pl/cisco/cisco_wire ... ss_points/ Tak samo jak i urządzenia bezprzewodowe cisco, różne produkty sieciowe.
PiotrEk

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: PiotrEk »

Dobre zarzadzanie w firmie to podstawa, również jeśli chodzi o poszczególne działy a coraz większą rolę odgrywa IT. Z tego wzgledu że coraz szybciej wszystko jest obslugiwane z komputera, dlatego przydaje się pomoc w zachowaniu bezpieczeństwa sieci zeby nie pojawiały się udane próby kradzieży ważnych informacji czy też danych pracownikow i klientów. My wybraliśmy dlatego nVision od axence bo ułatwia codzienne administrowanie siecią i zachowania ochrony infrastruktury wraz z jej inwetaryzacją, Do tego chroni przed zainfekowaniem sieci z pendrive'ów oraz innych podłączanych nośników. Pozdrawiam i oby wszystko szło pomyślnie :)
ami89

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: ami89 »

A zobaczcie sobie na atom erp https://atomerp.pl/moduly/modul-podstawowy - bo ponoć to jest bardzo ciekawy system, który działa niezawodnie na wielu szczeblach. Pozwoli wam nie tylko poprawić zarządzanie firmą, ale usprawnić takie aspekty, jak komunikacja, sprzedaż, zarządzanie dokumentami, prowadzenie rachunkowości itd. Warto się jemu przyjrzeć....
najka

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: najka »

Z pewnością zainteresuje cię również sorga. To szeroko ceniony system do obsługi organizacji. Dzięki niemu usprawnisz wszystkie systemy oraz poprawisz kontakt z członkami organizacji. Warto więc zdecydowac się na takie rozwiązanie.
Buśka

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: Buśka »

A wiecie może kto musi się rejestrować w bdo ? Wiele firm pomija ten aspekt działalności i potem budzą się niestety z problemami po terminie składania sprawozdań a to abrdzo wazne
rocketowa402

Re: Zarządzanie firmą - program?

Post autor: rocketowa402 »

Jak powinien wyglądać ogólnie trener biznesu i jak w tym kontekście znaleźć coś sensownego? U mnie to jest naprawdę trudne, bo jednak nie chcę za bardzo polegać na kimś, a z drugiej strony, to jednak jest dla mnie ważne, by się rozwijać. Czeka mnie informacja w tym względzie. Dajcie znać.
ODPOWIEDZ