Miejsce nad morzem gdzie dziecie się nie nudzą?

Byłeś na wakacjach i możesz polecić najfajniejsze hotele i knajpy? Znalazłeś świetną ofertę w biurze podróży? Napisz o tym, podziel się swoją opinią!
Miętka

Miejsce nad morzem gdzie dziecie się nie nudzą?

Post autor: Miętka »

Mój synek złapał alergię i lekarz podpowiedział, że dobrze żeby przynajmniej 2 razy do roku wyjechał nad morze. Mamy wkrótce wolne i chcemy wyjechać, może podpowiecie fajne miejsce na kilkudniowy wypad?
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 75
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:58

Re: Miejsce nad morzem gdzie dziecie się nie nudzą?

Post autor: Ignis »

Wiesz co, teraz to praktycznie w każdym ośrodku mają place zabaw dla dzieci więc wybór ogromny. My w tym roku spędziliśmy wakacje nad morzem z dziećmi w domkach nad jeziorem Jamno w Mielnie. Mieliśmy morze i jezioro, a dzieciaki korzystały z uroku zabaw na plaży nadmorskiej i jednocześnie pływania kajakiem po jeziorze.

Polecam to miejsce, bo i fajne trasy rowerowe, a na miejscu, gdzie są domki https://hthouseboats.com/dla-dzieci/ też mają kilka pomysłowych atrakcji dla dzieci :)
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 161
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Miejsce nad morzem gdzie dziecie się nie nudzą?

Post autor: Badaka »

Raczej te większe kurorty oczywiście, tam jest sporo atrakcji dla dzieci i nie tylko;) Myślę, że Międzyzdroje to dobre miejsce, ja tu się nie nudziłam, dzieci również. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje/ W tej wyszukiwarce łatwo znajdziecie tu nocleg.
pinuś

Re: Miejsce nad morzem gdzie dziecie się nie nudzą?

Post autor: pinuś »

Jak chodzi o morze to ja planuję z córką i męzem wyjechać wzdłuż linii brzegowej by zwiedzić wszystkie miasta po drodze, na stronie https://eltorecampers.pl/nasze-pojazdy/ Znalazłam ofertę na campery i wydaje mi się że skorzystamy z tej oferty ponieważ zaoszczędzimy sporo pieniedzy na hotele.
ODPOWIEDZ