firmowe szkolenia

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

firmowe szkolenia

Post autor: Hybrina »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Whitey »

Nazwa obiektu piękna, ale okolica przeciętna. Dlatego myślę, że warto byłoby zorganizować konferencję gdzieś, gdzie krajobraz wokół bardziej zachwyca niżeli Mazowsze. Przykładowo gdzieś w górach. Ja na pewno wziąłbym pod uwagę Szczyrk, jako że już tam byłem i ręczę, że jest pięknie. Na miejscu znajduje się hotel o wysokim standardzie, dysponujący świetnie wyposażonymi salami szkoleniowymi i mnóstwem atrakcji, możesz zobaczyć na stronce https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-konferencje-szczyrk . Wyjazd integracyjny da się tutaj urozmaicić m.in. wieczorami tematycznymi, wypoczynkiem w SPA oraz pysznym poczęstunkiem w hotelowej kawiarni lub restauracji.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Weronika »

A skoro już o szkoleniach mowa, to jakie kursy możecie polecić dla pracowników biurowych? Czy te organizowane przez Firmę Szkoleniową Kar-Group, o których mowa na stronie internetowej https://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/, są Waszym zdaniem ok?
essoś

Re: firmowe szkolenia

Post autor: essoś »

W każdej firmie szkolenia będą obejmowały coś innego. Dla placówek państwowych pcc poland https://pccpoland.pl/szkolenia/nowe-prawo-wodne-w ma odpowiednie szkolenia. Są one naprawdę różnorodne, a dodatkowo są przeprowadzane online. I to ważne, jeśli obawiamy się zarażenia koronawirusem.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 359
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:30

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Kamilla36 »

Ważne jest aby je regularnie przeprowadzać.
___
hurtownia szkła
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: firmowe szkolenia

Post autor: baskaa »

szkolenia są bardzo wazne, nasza firma czesto organizuje dla pracownikow, dbamy o ich ciagly rozwoj. za jakis czas planujemy zorganizowac szkolenie z coachingu https://hutchinson.org.pl/oferta/szkolenie/coaching/ przegladałam i bardzo mi sie spodobala oferta tej firmy
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 177
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:12

Re: firmowe szkolenia

Post autor: stokrotka »

Zgadzam się, szkolenia zamknięte dla firm są bardzo przydatne, ja skorzystałam na tym wiele, a najfajniejsze są te gdzie z wiedzą i nauką połączona jest miła atmosfera, bo tak moim zdaniem lepiej się przyswaja tą wiedzę
poneś

Re: firmowe szkolenia

Post autor: poneś »

Jak chcesz aby szkolenia były efektywne to polecam Ci szkoli poprzez prezentacje a nie sam tekst który zanudzi szkolonych. Na stronie jaką jest https://tworzenieprezentacji.pl znajdziesz firmę która wykona na zamówienie dla Ciebie taką prezentację na wybrany przez Ciebie temat. Na pewno warto o tym będzie pomyślec.
Mirakułko

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Mirakułko »

Prowadząc firma i posiadając dużą bazę danych osobowych klientów i innych cenny informacji, warto zadbać o to, aby administrator bezpieczeństwa danych osobowych odpowiednio je zabezpieczył. Od jakiegoś czasu współpracujemy z https://itwiz.pl/administrator-bezpiecz ... jest-robi/, która posiada środki techniczne i organizacyjne zabezpieczające przetwarzane dane.

wytaczadło frezarskie
Łucja

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Łucja »

Ciekawe testy psychologiczne, osobowościowe, kompetencyjne są dostępne na stronie https://proficompetence.com/ macie tutaj tez certyfikowane szkolenia które przygotowują uczestników do pracy z narzędziami psychologicznymi służącymi do diagnozy osób w zakresie predyspozycji osobowościowych i zawodowych. Sprawdźcie.
Michał88

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Michał88 »

U mnie w pracy organizowali kiedyś szkolenia firmowe w temacie "zarządzania przez cele" - https://circinus.pl/oferta/szkolenia-ot ... tives-mbo/. Bardzo fajna metoda rozwoju, wszyscy pracownicy byli bardzo zainteresowani tym tematem i byli bardzo aktywni w trakcie szkolenia. Wydajność naszego zespołu znacznie wzrosła.
mrąk

Re: firmowe szkolenia

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-ukrainy-lodz.html
Sławomir

Re: firmowe szkolenia

Post autor: Sławomir »

Właściwa komunikacja w zespole pracowników znacząco usprawnia prace oraz wpływa pozytywnie na atmosferę wśród pracowników. Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić integracja online , ponieważ uważam, że jest to świetny sposób na pielęgnację relacji w zespole.
Awatar użytkownika
baskaa
Posty: 134
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:02

Re: firmowe szkolenia

Post autor: baskaa »

A jak u was w firmach ze szkoleniami bhp i audytami dotyczacymi ochrony srodowiska? Nam znajomy polecil firme https://bhphaczkowska.pl/ wiadomo, ze bhp w pracy to podstawa i trzeba o to zadbac.Dzieki temu mozna uniknac roznego rodzaju wypadkow w pracy
saśkir

Re: firmowe szkolenia

Post autor: saśkir »

Podstawowymi szkoleniami, które są niezbędne w każdej firmie są szkolenia BHP. Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która będzie się tym zajmowała. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.praktykabhp.pl/szkolenia-i- ... oleniabhp/ Sam regularnie korzystam z ich usług i wiem że można im zaufać.
szykł

Re: firmowe szkolenia

Post autor: szykł »

To prawda, podstawa to bhp. U nas organizacją i przeprowadzeniem tego rodzaju szkoleń zajmuje się firma Pirotoks https://pirotoks.com.pl/nasze-uslugi/szkolenia/ w Katowicach. Oni zapewniają nam również ochronę przeciwpożarową i organizują także szkolenia przeciwpożarowe. Ofertę mają szeroką i kompleksową, są kompetentni i zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracują, mają korzystne ceny, polecam.
tarkł

Re: firmowe szkolenia

Post autor: tarkł »

Szkolenia firmowe mamy czasami za granicą albo na drugim końcu Polski, dlatego mamy firmę, która zawsze organizuje nasze przeloty. Tym profesjonalnie zajmują się specjaliści z firmy CST Lotnicze https://www.lotnicze.pl/dla-klientow/ub ... -z-podrozy z Krakowa. Oni mają także ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z podróży, co jest świetnym rozwiązaniem w obecnych czasach. Firma jest jak najbardziej rzetelna, polecam.
harry

Re: firmowe szkolenia

Post autor: harry »

Szkolenia to bardzo ważny aspekt prowadzenia firmy. Pozwalają na podniesienie kwalifikacji pracowników, a czasami to jedyny sposób na to by mieć pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i uprawnieniami. Nam niedawno byli potrzebni spawacze i ciężko znaleźć kogoś na rynku, wiec wysłalimy parę chętnych osob na szkolenia odpowiednie szkolenia organizowane przez Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-spawaczy/. Z ich oferty korzystają instytucje państwowe, pracodawcy i osoby prywatne. Mają szeroką ofertę szkoleń dla branży budowlanej, a ich kursy dla spawaczy, sa prowadzone w oparciu o posiadany atest wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach
technikowi

Re: firmowe szkolenia

Post autor: technikowi »

Rekrutacja czy szkolenia, to miejsce w którym możemy spotkać, takie pojęcie jak grywalizacja - https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ Grywalizacja polega na wykorzystaniu elementów charakterystycznych dla gier (takich jak punkty, wyzwania, rywalizacja) w innych kontekstach, aby zwiększyć motywację i zaangażowanie ludzi. To podejście ma na celu sprawienie, że zadania stają się bardziej atrakcyjne i satysfakcjonujące, co prowadzi do lepszych wyników i większej satysfakcji z wykonywanej pracy.
ODPOWIEDZ