jakie szkolenia

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Hybrina
Posty: 171
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:42

jakie szkolenia

Post autor: Hybrina »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 481
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:59

Re: jakie szkolenia

Post autor: Weronika »

W sieci można znaleźć naprawdę sporo rozmaitych szkoleń. Ja ostatnio trafiłam na bardzo obszerna ofertę firmy szkoleniowej Kar Group na ich stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i bez najmniejszego problemu znalazłam tam szkolenie odpowiednie dla siebie ;) Polecam w wolnej chwili przeglądnąć sobie ich ofertę, może i Was coś zainteresuje :)
Awatar użytkownika
rudaa
Posty: 140
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:56

Re: jakie szkolenia

Post autor: rudaa »

Wiecie, szkoleń jest naprawdę mnóstwo i tak naprawdę zależy wszystko od waszych umiejętność oraz skończonych też szkół. Warto poszerzać swoją wiedzę- to jest pewne. Przykładowo ja ostatnio znalazłam coś świetnego dla specjalistów IT, szkolenie w zakresie az 100 . Można się na nich nauczyć obsługi mechanizmów składowania danych, jak działa Azure Active Directory, czy nawet dodawania połączeń Point-to-Site.
Awatar użytkownika
sloneczna
Posty: 50
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:48

Re: jakie szkolenia

Post autor: sloneczna »

Może pomyśleć o jakiś dokształcających szkoleniach, możecie rozwijać się w jednym kierunku tak żeby zostać specjalistami. Można też pomyśleć zupełnie o czymś dodatkowym. Tu warsztaty szkoleniowe od https://wiwn.pl/ z pewnością świetnie się sprawdzą. Znajdziecie tu praktyczną wiedzę, niezbędną do skutecznego inwestowania w nieruchomości, a te są jedną z bezpieczniejszych inwestycji.
Awatar użytkownika
billy
Posty: 298
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:52

Re: jakie szkolenia

Post autor: billy »

Najlepszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj : https://www.altkomakademia.pl/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnąć a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.

p day
Awatar użytkownika
Tala
Posty: 18
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:40

Re: jakie szkolenia

Post autor: Tala »

To też zależy, czego na daną chwile potrzebujesz. Ja ostatnio uczestniczyłam w szkoleniu ppoz firmy http://krispolppoz.pl/ i jestem zadowolona. Zyskałam dzięki nim ogromną wiedzę i teraz mam poczucie bezpieczeństwa w pracy, nawet gdyby wybuchł pożar. Bardzo fajnie prowadzą szkolenie, nawiązują super kontakt z ludźmi, potrafią zainteresować i zachęcić do uważnego słuchania. Ich szkolenia są bardzo praktyczne i sprawiają, że człowiek otrzymuje cenne wskazówki i wiele wynosi z ich nauki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 90
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: jakie szkolenia

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że jeśli interesujecie się zrobieniem jakiegoś kursu który mógłby się wam przydać w podniesieniu swoich kwalifikacji, to warto jest zajrzeć na tę stronę http://kursyzawodowe.pl/ . Oferują oni szeroki zakres kursów zawodowych, z których jakieś myslę że przypadną wam do gustu
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 42
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:49

Re: jakie szkolenia

Post autor: Wiolka »

Coraz częściej, na szczęście, mówi się o problemach z nietrzymaniem moczu - wiem, że efekty przynosi prawidłowo wykonany trening mięśni dna miednicy, czyli metoda BeBo. Warto postawić na tego typu szkolenie https://www.beckenboden.com/pl/ szczególnie, jeśli pracuje się w zawodzie takim jak fizjoterapeuta czy położna.
Awatar użytkownika
marmaj77
Posty: 107
Rejestracja: 09 kwie 2020, 21:59

Re: jakie szkolenia

Post autor: marmaj77 »

Wysokiej jakości kursy oferuje również łódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego. Tu macie namiary: https://www.zdz.lodz.pl/ Spodoba wam sie szeroki zakres kursów ( w tym m.in. kursy księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe) i dobry poziom ich prowadzenia. ZDZ prowadzi inne swoje placówki w obrębie województwa łódzkiego. Mają też agencję pośrednictwa pracy.
AlicjaĆ90

Re: jakie szkolenia

Post autor: AlicjaĆ90 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy INPLUS Centrum Kształcenia Kadr Medycznych, która oferuje takie usługi jak kursy specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych https://www.inplusckkm.pl/polozne . Moja siostra kończyła kurs położnej i powiem wam, że bardzo ciekawie opowiadała o tej szkole i może ja też pójdę na taki kurs po pielęgniarstwie.
Kaśka

Re: jakie szkolenia

Post autor: Kaśka »

W branży medycznej kursy dla lekarzy to absolutna podstawa. Medycy muszą się dokształcać, poznawać specyficzne przypadki, poznawać nowe metody leczenia itd. To ma bezpośredni wpływ na jakość leczenia w kraju. T nie jest zawód, w którym nauka kończy się na studiach.
Olga Bućko

Re: jakie szkolenia

Post autor: Olga Bućko »

Z zawodu jestem księgową i z racji tego, że pojawia dużo nowości na rynku, zapisałam się na szkolenie z wszystkiego o jpk vat https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/. Jest on bardzo pomocny w wystawianiu faktur i składania deklaracji finansowych . Jednolity plik kontrolny wymaga dużej dokładności i wiedzy jak go wypełnić.
miłka0

Re: jakie szkolenia

Post autor: miłka0 »

Bardzo przydatnym szkoleniem jest z pewnością kurs pomocy przedmedycznej. Tutaj jest taki w ofercie - http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... znej-i-BHP i moim zdaniem on się może przydać każdemu. Nie tylko w pracy, gdzie na niektóre stanowiska to jest dodatkowy atut, ale tak po prostu w realnym życiu :)
vikuśka

Re: jakie szkolenia

Post autor: vikuśka »

do takich podstawowych szkoleń, które powinny zainteresować każdego z Was należą na pewno kursy z zasad udzielania pierwszej pomocy. To umiejętności i wiedza przydatne u każdego, bez względu na wiek czy wykonywany zawód. Tu warto zainteresować się ofertą firmy TRANSMEDYK https://www.transmedyk.pl/. Doświadczeni ratownicy, nowoczesny sprzęt, rozsądne ceny.
PaulinaĆ45

Re: jakie szkolenia

Post autor: PaulinaĆ45 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy Jura Rescue Team s. c. z siedzibą w Zawierciu https://www.jurarescue.pl/kontakt . Zespół oferuję kompleksowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla nauczycieli jak i szkolenia medyczne dla zakładów pracy. Firma oferuje również wymazy antygenowe i PCR Covid 19 .
tadek dzięcioł

Re: jakie szkolenia

Post autor: tadek dzięcioł »

W przypadku szkoleń dla firm polecam zdecydowanie to szkolenie przeciwpożarowe https://sqda.pl/bezpieczenstwo-pracy/oc ... wpozarowa/. Uważamy, że zapobieganie stratom oraz zabezpieczenie przed odpowiedzialnością administracyjną i karną to główne powody, dla których warto podjąć współpracę w zakresie ochrony przeciwpożarowej z zaufanym partnerem.
Awatar użytkownika
hiciol
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:50

Re: jakie szkolenia

Post autor: hiciol »

zgodne z branżą rzecz jasna. ja z racji że jestem na ostatnim roku psychologii to szukam już szkoleń, które pozwolą mi zdobyć lepsze kompetencje. zdecydowałam sie zapisać na warsztaty z terapii poznawczo-behawioralnej w https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ -potrzebne jest mi zgłębienie wiedzy w ramach tych technik. zajęcia na szczęście on-line, zatem bez względu jaka będzie sytuacja epidemiologiczna to zajęcia i tak się odbędą

nsyccohy230vid
żabkens

Re: jakie szkolenia

Post autor: żabkens »

Ostatnio udało mi się zapisać na dodatkowy kurs językowy, więc działam na podobnej do was płaszczyźnie. Przyznam szczerze, że udało mi się zakupić podręczniki w dobrej cenie na tej stronie online: https://www.taniaksiazka.pl/chemia-nowe ... 24437.html . W moim mniemaniu to świetna księgarnia, dzięki której można zrobić tańsze zakupy.
vażka

Re: jakie szkolenia

Post autor: vażka »

ktoś wspominał wyżej o szkoleniach z pierwszej pomocy, też uważam, że każdy z nas powinien wziąć w nich udział, to w końcu umiejętności, które mogą przydać się każdemu. jeśli chodzi o firmę, która je organizuje to polecam Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Mają duże doświadczenie w branży, zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowany zespół ratowników.
Wisła

Re: jakie szkolenia

Post autor: Wisła »

Pierwsze lata życia, to także dobry czas na rozpoczęcie nauki języków obcych. jak wspierac taką naukę i rozwój przeczytałam tutaj https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/angiel ... c5-8401867. Wykorzystując potencjał dziecka do przyswajania ogromnego zasobu słownictwa, nauka języka obcego może przynieść wspaniałe rezultaty.
MatiŚ

Re: jakie szkolenia

Post autor: MatiŚ »

W dzisiejszych czasach warto się szkolić bo tak naprawdę nie wiadomo co może nam się przydać za rok czy dwa....tak samo było w trakcie pandemii. Ja cały czas uczestniczę w szkoleniach ze swojej branży i nie tylko i wiem, że jakby co to mam kilka fachów w ręku. Ostatnio byłem na szkoleniu specjalistycznym dla operatorów dźwigów i żurawi w tym punkcie http://gorand.szczecin.pl/oferta w Szczecinie Dzięki takim szkoleniom czuję się pewniej na rynku pracy.
wami3922

Re: jakie szkolenia

Post autor: wami3922 »

Bardzo często okazuje się, że w wielu branżach nie wystarczy zdecydować się na samo szkolenie. Czasem potrzebna jest dodatkowa wiedza, którą można uzupełnić studiami. Na stronie https://studiuj.uek.krakow.pl/forma-stu ... 1-stopien/ sprawdzicie studia na takim kierunku, jak ekonomia.
jui23222

Re: jakie szkolenia

Post autor: jui23222 »

Często wybiera się nie tylko szkolenia, ale również szkoły, aby zdobyć odpowiednią wiedzę. Bez żadnych problemów jest dostępna oferta szkół dla dorosłych. Jedną z takich jest viessmann.ovh, gdzie możecie szukać nauki w takim kierunku, jak technik chłodnictwa i klimatyzacji.
Dynia

Re: jakie szkolenia

Post autor: Dynia »

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na skutecznych managerów, platforma https://4grow.pl/ oferuje kursy, które pomagają w rozwijaniu kompetencji zarządczych. Szkolenia te oferują praktyczne narzędzia, które uczą, jak efektywnie zarządzać czasem i zasobami.
ODPOWIEDZ