Kosmetyki od Pro Aktiv

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
Kira_93
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:40

Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: Kira_93 »

Hej, jest tu jakaś forumowiczka, która używa kosmetyków od proaktiv.pl? Jakie macie opinie na ich temat? Faktycznie działają czy to raczej strata pieniędzy?
Awatar użytkownika
bernadeta1983
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2020, 19:04

Re: Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: bernadeta1983 »

Ja bardzo lubię ten sklep i często robię tam zamówienia. Moim zdaniem ich kosmetyki działają, przynajmniej mi udało się zauważyć wiele zmian, chociażby na skórze. Najważniejsze jest dla mnie to, że używają wyłącznie naturalnych składników :)
Awatar użytkownika
ropucha
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:29

Re: Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: ropucha »

Konkretnie tej firmy jeszcze nie miałam okazji poznać kosmetyków, ale nic straconego na pewno nadrobię te braki. Jak na razie to chciałabym kupić sobie jakieś kosmetyki do opalania bo czas już szykować się na wakacyjne wojaże i taka emulsja do opalania z pewnością mi się przyda. Tylko, że nie w każdej drogerii już mają taki asortyment, więc szukam w sieci i trafiłam na taką ofertę https://www.perfumesco.pl/opalanie gdzie mają w takich kosmetykach bardzo duży wybór
Awatar użytkownika
Fraza
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 1:52

Re: Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: Fraza »

Całkiem ciekawe produkty. Może się na nie skuszę?
"Moralność jest pozą, którą przybieramy wobec niemiłych nam osób."
Awatar użytkownika
Esterrr
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, 7:44

Re: Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: Esterrr »

Ja stawiam na przystępne cenowo rozwiązania i kupuje wiekszość kosmetyków z Bielendy. Zwłaszcza że mają świetne składy. To jest dowód na to że mozna mieć dobre kosmetyki w dobrej cenie. A seria Biotanical Clays to wygryw!
kuczka

Re: Kosmetyki od Pro Aktiv

Post autor: kuczka »

Ja zamawiam tam gdzie akurat się najbardziej opłaca i jakich kosmetyków potrzebuje. Na przyklad od tanexpert teraz mam bardzo fajne kosmetyki https://tanexpert24.pl/ Najlepsze samoopalacze na rynku
ODPOWIEDZ