Naturalne kosmetyki do włosów

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 7:39

Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: tamara »

Hej, polecicie mi jakiś sklep z naturalnymi szamponami i odżywkami do włosów? Większość takich produktów, które kupuję w drogeriach, uczula mnie albo powoduje łupież. Będę wdzięczna za pomoc :)
Awatar użytkownika
angela-90
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 1:14

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: angela-90 »

Też mam problem z drogeryjnymi szamponami. U mnie one po prostu odpadają. Różnego rodzaju naturalne kosmetyki zamawiam na unlapin.pl i Tobie też polecam tam zajrzeć. Ich produkty są pozbawione wszelkich szkodliwych substancji, więc są bardzo bezpieczne dla skóry :)
Awatar użytkownika
Whitey
Posty: 48
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:28

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Whitey »

Hejka. Możecie rozejrzeć się po sklepach z profesjonalnym asortymentem fryzjerskim albo aptekach zielarskich, choć...nie tylko,bo ostatnio moja dziewczyna wspominała, że jest fajna drogeria internetowa , oferująca szampony i odżywki oparte na bazie naturalnych, nie powodujących alergii składników.
julcią Ż

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: julcią Ż »

Jak dbacie o włosy, aby były piękne i gęste? Mnie ostatnio one strasznie wypadają i myślę o przeszczepie włosów. Ktoś z was ma taki zabieg za sobą? Z tego co wiem, to https://piotrturkowski.pl/ dr Piotr Turkowski jest liderem na polskim rynku, jeżeli chodzi o zabiegi tego typu. Co sądzicie na ten temat?

oryginalne perfumy w internecie forum
zamężnaja

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: zamężnaja »

Bardzo dobrym kosmetykiem do włosow jest ten szampon tu https://www.bee.pl/natura-siberica-oble ... p8301.html Ten szampon jesst bogaty w składniki pochodzenia naturalnego. Pielęgnuje skórę głowy, nawilża i chronią włosy. Szampon też unosi włosy u nasady dodając im wyjątkowej objętości.
Łucja03

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Łucja03 »

Zdecydowanie im bardziej naturalny skład kosmetyków tym lepiej, również jeśli chodzi o włosy. Takie kosmetyki są o wiele skuteczniejsze po prostu. Tak jak seria Density Collection Grzegorz Duży. Super działają na włosy, różne rodzaje są do wyboru. Przy problemach z wypadaniem włosów bardzo pomocny jest szampon wzmacniający. Może być dla kobiet i dla mężczyzn. Działa wzmacniająco, zapobiega wypadaniu i przyspiesza wzrost nowych włosów.
Ulaś

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Ulaś »

Czy ktoś z was stosował lub zna kogoś, kto stosował preparat https://gr-7.eu/? Zacząłem siwieć i zastanawiam się nad zakupem tego eliksiru, ponieważ czytałem, że jest skuteczny. Jestem ciekawy waszej opinii na jego temat. Z chęcią przeczytam wasze mini recenzje ;)
gośka

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: gośka »

Jeśli chodzi o odżywki do włosów to zawsze stawiam na Eko Aleja w Gdańsku. Kupuję tutaj regularnie bardzo dobrą odżywkę do włosów suchych i zniszczonych, która doskonale nadaje się do włosów wysuszonych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Przywraca im piękny wygląd, a także ułatwia ich rozczesywanie.
VerkaaK

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: VerkaaK »

Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio szukam sposobu na wzmocnienie włosów, bo po licznych farbowaniach wyglądają fatalnie. Jestem pewien, że wiele osób na tym forum ma ten sam problem, a może ktoś już znalazł sposób na odbudowanie i wzmocnienie swoich włosów. Z mojej strony chciałbym polecić kilka naturalnych sposobów na poprawę kondycji włosów, takich jak regularne olejowanie, stosowanie odżywek i maski, unikanie gorących narzędzi stylizacyjnych oraz zdrowe odżywianie. Olejowanie włosów to świetny sposób na ich wzmocnienie i nawilżenie. Można stosować różne oleje, takie jak olej kokosowy, arganowy, jojoba czy rycynowy, w zależności od preferencji i potrzeb włosów. Wystarczy nałożyć niewielką ilość oleju na włosy i masować przez kilka minut, a następnie pozostawić na około godzinę lub nawet na całą noc. Więcej jakich olejów użyć znajdziecie tutaj https://produktnaturyblog.pl/jak-olejow ... sob/b_hrtj. Niby trzeba zrezygnować też z suszenia albo prostowania, ale u mnie to raczej nie wchodzi w grę, zwłaszcza suszenie. A może macie swoje sprawdzone sposoby na pielęgnację włosów? Tylko wiecie, bez szaleństw drogich zabiegów u fryzjera i tego typu rzeczy. To, że dieta jest ważna, to też wiem, bogata w białko, witaminy i minerały, takie jak witamina A, C, D, E, biotyna, cynk czy żelazo itd. Jakieś przepisy na naturalne maseczki do włosów lub inne tego typu rzeczy też oczywiście będą mile widziane, bo już nie mam siły do tych moich włosów. Chociaż w sumie sama sobie jestem winna i teraz chyba pozostaje czekać, aż odrosną.
Reńka

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Reńka »

Moje włosy po ciąży były słabe suche i wypadały garściami , znajoma poleciła mi kosmetyki z bielendy , po kilku zastosowaniach włosy nabrały blasku i witalności . Teraz wyglądają bardzo ładnie i nie wypadają
Irena44

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Irena44 »

Cześć wszystkim, dziś chciałam porozmawiać z Wami na temat włosów, a dokładniej problemu, który dotyczy wielu z nas - włosów suchych. To prawda, że ​​włosy mogą być suche z różnych powodów - od częstego mycia, używania suszarki i prostownicy po niską jakość wody. Takie włosy są zazwyczaj matowe, łatwo się plączą i pękają, co przyczynia się do nieestetycznego wyglądu. Trochę czytałam o tym tutaj: https://mileco-kosmetyki.pl/co-zrobic-z ... rad/b_cqoj. Ale co zrobić, jeśli masz suche włosy? Oto kilka prostych wskazówek. Ogranicz częstotliwość mycia włosów. Może to być trudne, ale nadmiar mycia usuwa naturalne oleje z włosów, co sprawia, że ​​są one bardziej suche. Używaj łagodnego szamponu i odżywki. Znajdź kosmetyki, które są przeznaczone do pielęgnacji suchych włosów i zawierają naturalne oleje i witaminy. Zastosuj olejek do włosów. Olejki, takie jak olej kokosowy, jojoba, migdałowy czy arganowy są świetnym sposobem na nawilżenie włosów i przywrócenie im blasku. Unikaj suszenia włosów suszarką. Gorące powietrze z suszarki powoduje przesuszenie włosów i zwiększa ryzyko ich uszkodzenia. Lepiej pozostawić je na wietrze lub użyć delikatnego ręcznika do osuszania. Zjedz zdrowo. Twoja dieta ma ogromny wpływ na kondycję Twoich włosów. Staraj się jeść produkty bogate w witaminy i minerały, takie jak witamina E, Biotyna, cynk i kwasy tłuszczowe omega-3. Włosy suche są częstym problemem, ale nie musisz z nimi walczyć sam. Wiele naturalnych produktów i sposobów na ich pielęgnację jest dostępnych. Daj swoim włosom miłość, jakiej potrzebują, i ciesz się pięknym, zdrowym włosem :)
Krystyna a

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Krystyna a »

miałam kiedyś piękne długie włosy po koloryzacji u fryzjera hm musiałam je ściąć i odbudowywać ich strukturę gdyż zostały spalone :( teraz już nie farbuję ale używam szamponów i odżywek z bielendy . Włosy wyglądają ładnie i dużo zdrowiej
dorian8

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: dorian8 »

Jak chodzi o produkty dla Panów, to tutaj https://beardman.pl/kategoria/szczotki- ... e-do-brody zdecydowanie możecie sprawdzić sobie ich ofertę. Nie tylko znajdziecie tam kosmetyki do włosów, ale i ciała, a także i akcesoria do brody itd.
Merka

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Merka »

Od roku dużo bardziej interesuję się pielęgnacją włosów. Wkręciłam się w metodę OMO, więc odżywki, olejki do włosów schodzą u mnie w ilościach hurtowych. Mam okazję często testować różne kosmetyki. Duży wybór takich produktów ma sklep internetowy Kontigo. Znalazłam u nich sporo perełek, których regularnie używam.
Justyś

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Justyś »

Naturalne produkty do włosów produkuje Orientana. To polska firma ma sporo dobroci na różne przypadłości włosowe. Ja szczególnie polecam tonik do skóry głowy. kto nie stosował niech żałuje :)
Czoko159

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: Czoko159 »

Polecam odżywczy szampon do włosów od herbapol polana. Przede wszystkim jest to szampon do stosowania codziennego, który dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry głowy, ale fajnie dba też o końcówki włosów. Odkąd ja nim myję włosy, zauważyłam, że stały się one zdecydowanie mocniejsze.
dashaa

Re: Naturalne kosmetyki do włosów

Post autor: dashaa »

Nie widzę, aby ktoś z was wspominał tutaj o firmie 4 Szpaki https://4szpaki.pl/all/kremy-do-twarzy - a szkoda... Ta firma oferuje naturalne, wartościowe kosmetyki i w dodatku w niewygórowanej cenie. Także według mnie warto byłoby zapoznać się z ich propozycjami.
ODPOWIEDZ