Przeszczep włosów - szukam osób "po"

Szukasz idealnego kosmetyku dla Twojego typu cery? Przetestowałaś nowy produkt i chcesz się tym podzielić? A może chcesz znaleźć dobry salon kosmetyczny w Twojej okolicy? Napisz o tym, pytaj i dziel się wiedzą!
Dębowy99

Przeszczep włosów - szukam osób "po"

Post autor: Dębowy99 »

Przeszczep włosów - szukam osób "po" takiej operacji.
Jeśli na forum jest ktoś, jto juz sobie robił, to będę wdzięczny za kontakt, bo przymierzam się do przeszczepu w klinice
:arrow: https://drturowski.pl/pl/przeszczep-wlosow-cennik/ i chcę trochę zasięgnąć języka o tym jak to wygląda, jakie są korzyści, zagrożenia, skuteczność.
Ogólnie potrzebuję pogadać...

?
Gość

Re: Przeszczep włosów - szukam osób "po"

Post autor: Gość »

Dębowy99, zrozumiałem, że szukasz osób, które przeszły już operację przeszczepu włosów i chciałbyś się z nimi skonsultować przed podjęciem decyzji o własnym zabiegu. Warto skorzystać z doświadczeń innych pacjentów, aby lepiej zrozumieć, jak wygląda cały proces, jakie są rezultaty i ewentualne zagrożenia.

Możesz spróbować zapytać ośoby na forum o ich doświadczenia, pytając o konkretne aspekty, takie jak efektywność zabiegu, czas rekonwalescencji, czy są zadowoleni z rezultatów, a także jakie ewentualne problemy napotkali.

Pamiętaj jednak, że każdy przypadek może być inny, i to, co działało dla jednej osoby, niekoniecznie będzie odpowiednie dla Ciebie. Warto również skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w przeszczepach włosów, który będzie mógł dostosować plan leczenia do Twoich indywidualnych potrzeb i warunków.
kasix86

Re: Przeszczep włosów - szukam osób "po"

Post autor: kasix86 »

Znajomy zdecydowal sie na takie zabiegi w klinice https://novoderm.pl/ w Lodzi. Maja naprawde dobrych specjalistow, bo ksztalconych pod okiem swiatowej slawy fachowcow, uzywaja tez komorek macierzystych ktore przyspieszaja gojenie wiec sprawny powrot do formy zapewniony
bambi

Re: Przeszczep włosów - szukam osób "po"

Post autor: bambi »

Mój mąż rozważał przeszczep włosów, ale to droga i inwazyjna metoda, więc najpierw postanowił spróbować czegoś tańszego jak wcierka kaminomoto na bazie ziół. Po jakichś 1.5 miesiąca stosowania włosy zaczęły odrastać, więc cel osiągnięty ;)
ODPOWIEDZ