Strona 1 z 1

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 06 lut 2020, 5:00
autor: andrzeja-70
Cześć! Poszukuję zaufanej wypożyczalni samochodów w Warszawie. Znacie może jakieś wypożyczalnie, z których usług warto skorzystać?

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 13 lut 2020, 7:22
autor: apolinary1989
Może skontaktuj się z Muscle Car Rent ? Z tego co wiem, to wypożyczają samochody nawet bez kaucji, co może być zaletą dla niektórych osób.

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 15 lut 2020, 21:15
autor: Kacper
Również polecam tę wypożyczalnię samochodów. Mają bardzo atrakcyjne ceny i naprawdę duży wybór, więc na pewno znajdziesz odpowiedni samochód do wypożyczenia. 

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 23 lut 2020, 16:10
autor: Weronika
A czy wypożyczaliście kiedyś jakieś sportowe auto? Ja widziałam na stronie https://globalelitecar.pl/flot/nissan-gtr/, że na przykład w wypożyczalni samochodów Global Elite Car można sobie nawet wypożyczyć za całkiem nieduże pieniądze Nissana GTR. Co Wy na to?

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 26 lut 2020, 21:19
autor: martka
Wypozyczenie auta to teraz nie problem. Zajmuje to niewiele czasu, ponieważ nie trzeba załatwiać wielu formalności. Wiem, że firma VIP Limuzyny ma eleganckie auta i takie będzie idealne na szybki wyjazd służbowy ale nie tylko.

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 18 mar 2020, 20:19
autor: kivi
Bardzo dużo jest wypożyczalni samochodów. Jednak różne bywają ceny, warunki najmu- dlatego wszystko trzeba dobrze sobie przeanalizować. Jak dla mnie, jak chodzi o Wrocław to firma http://www.prestigecar.pl/pl/ ma najkorzystniejszą ofertę. Mają oni szeroki wachlarz samochodów, dobre ceny, wszystko odbywa się jawnie.

Re: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

: 23 cze 2020, 22:32
autor: Kamilla36
Polecam przejrzeć ofertę wypożyczalni ze strony: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynaje ... h-warszawa . Mają oni szeroki wybór rodzajów aut - są tutaj dostępne zarówno auta dostawcze jak i osobowe, a także wiele innych. Wynajem jest wyjątkowo nie drogi, a do tego na dobrych warunkach.