Strona 1 z 1

Najlepsze auto szkoły

: 06 lut 2021, 10:10
autor: fera1996
Cześć. Jako że planuję iść na prawko, to powoli rozglądam się za jakąś dobrą auto szkołą w Warszawie. Dużo osób poleca mi lejdis-gentleman-osk.pl. Nie zaszkodzi się jeszcze upewnić, więc podzielcie się też swoimi opiniami.

adidas questra turf

Re: Najlepsze auto szkoły

: 10 lut 2021, 14:37
autor: Łukasz95
Robiłem tam kurs na prawo jazdy kategorii A. Tak naprawdę egzamin zdałem bez problemów, a to przede wszystkim zasługa świetnych instruktorów. Mogę ich polecić też ze względu na dobre ceny. Ta szkoła to najlepszy wybór.

Re: Najlepsze auto szkoły

: 17 lut 2021, 3:37
autor: Włodek_Brs
Łukasz95 pisze: ↑03 lut 2021, 11:54 Robiłem tam kurs na pojazdy uprzywilejowane. Tak naprawdę egzamin zdałem bez problemów, a to przede wszystkim zasługa świetnych instruktorów. Mogę ich polecić też ze względu na dobre ceny. Ta szkoła to najlepszy wybór.
Czytam opinie i widzę wiele pozytywnych komentarzy. Czy to prawda, że w ofercie znajdują się ćwiczenia na macie poślizgowej? Zależy mi na nowych umiejętnościach.

Re: Najlepsze auto szkoły

: 20 lut 2021, 23:08
autor: Łęba102
fera1996 pisze: ↑03 lut 2021, 4:48 Cześć. Jako że planuję iść na prawko, to powoli rozglądam się za jakąś dobrą auto szkołą w Warszawie. Dużo osób poleca mi http://www.pojazdy-uprzywilejowane.pl/. Nie zaszkodzi się jeszcze upewnić, więc podzielcie się też swoimi opiniami.

Dzięki wam sporo się dowiedziałem, czuję się pewniej kiedy polecacie szkoły, które polecali mi znajomi, bo to znaczy, że są naprawdę dobre. Chyba właśnie tam się zapiszę.

Re: Najlepsze auto szkoły

: 10 mar 2021, 11:17
autor: MAYA
Wybór odpowiedniej szkoły jazdy to dosyć istotna kwestia, bo ma ona później bezpośredni wpływ na to, jak łatwo poradzimy sobie podczas egzaminu. Ja w Poznaniu zdecydowałem się na szkołę https://www.zdajprawko.pl/ i była to świetna decyzja. Kurs przebiegł świetnie i nauczyłam się na nim wszystkiego co niezbędne.

Re: Najlepsze auto szkoły

: 30 lis 2021, 9:55
autor: bogo18ł
Auto-Test https://szkolajazdy.com/# nauczyli mnie jeździć jak nikt inny. Teorię oraz praktykę opanowałam do tego stopnia. że zdanie egzaminu egzaminu za pierwszym podejściem okazało się dziecinnie proste. Pomocy na tym polu udzielili w sposób niezmiernie fachowy. Instruktor przedstawił mi wiele tricków i sztuczek, za sprawą których poruszanie się samochodem traktuję ostatnio jako absolutne hobby. Kto by przypuszczał, że da mi to tyle frajdy i radochy! Każdemu, kto jeszcze nie zdecydował się na prawko zalecam ten ruch!